105-річчя Євгенії Орел

Немає коментарів 54 Перегляди

10 червня начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Інна Луппа разом з головою райдержадміністрації Володимиром Шведом, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентиною Луговською, начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Людмилою Сенченко, Лемешівським сільським головою Андрієм Дубиком привітали зі 105-річчям від дня народження жительку с.Шуляки Лемешівської сільської ради Євгенію Орел.

Присутні вручили іменинниці почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради, подарунки, квіти, побажали здоров’я, також розпитали про її життя та почули з вуст очевидця історичну правду про минуле.

Народилася Євгенія Петрівна 10 червня 1911 р. у сім’ї заможних селян  Петра Филимоновича і Марії Микитівни Лисенків, які проживали в с.Висока Балка Новоукраїнського району Херсонської області.

1927 р. родину Лисенків, як так званих куркулів, виселили на Урал у поселення біля станції Тепла Гора.  Там Євгенія зустріла свого судженого – Федора Михайловича Орла, який був родом  із с.Шуляки Козелецького району.

Лише 1947 року після реабілітації Євгенія разом з чоловіком повернулися на його батьківщину, де й жили увесь час, працюючи в колгоспі.

Євгенія Петрівна і нині покійний Федір Михайлович виховали 3 дітей – Володимира (вже покійний), Людмилу і Анатолія.  Донька з родиною нині проживає у Львівській області, а син з дружиною Антоніною живуть у селі, доглядають стареньку матір. У Євгенії Орел 7 онуків, 13 правнуків і 3 праправнуки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17 308 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>