Підсумки оздоровчої кампанії 2019 року підвели на засіданні колегії райдержадміністрації

Немає коментарів 19 Перегляди

   IMG_1521

  Під головуванням виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Юрія Заславського 29 жовтня, відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації, в якому також взяла участь заступник голови районної ради Катерина Биковець.

     Планувалося у 2019 році забезпечити оздоровленням та відпочинком 280 дітей, що складає 55,6% від їх загальної кількості, а саме оздоровчими послугами планувалось охопити 60 дітей, що складає 11,9%, а відпочинковими — 220 дітей, що складає 43,7% від загальної кількості.

    Послугами з оздоровлення та відпочинку отримали 329 дітей, що становить 65,3% від загальної кількості. Зокрема, послугами з оздоровлення охоплено — 70 дітей (13,9%), відпочинковими послугами — 259 дітей (51,4%). З них оздоровчі та відпочинкові послуги отримали 255 дітей пільгових категорій, що становить 66,9% від загальної кількості таких дітей.

   Фінансове забезпечення оздоровчої кампанії, як один з найголовніших чинників організації якісного оздоровлення та відпочинку дітей, у 2019 році склало 238 тисяч гривень, з них з місцевого бюджету — 113 тисяч гривень, позабюджетних коштів — 125 тисяч гривень.

   Улітку 2019 року на базі 7 закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих відділу, з 27 травня до 13 червня працювали пришкільні табори відпочинку з денним перебуваннням дітей, у яких відпочили 254 учні (минулого року — 204 дитини), що становить 50% від загальної кількості учнів 1-10 класів, які підлягають оздоровленню. З них 125 (минулого року 118) дітей пільгових категорій (49%), зокрема 55 дітей з багатодітних сімей, 16 — потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, 7 дітей осіб-учасників АТО (ООС), 4 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

   Для організації та забезпечення повноцінного відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням із районного бюджету виділено 107 тисяч гривень (минулого року — 55 тисяч гривень), з них майже 65 тисяч гривень на харчуванння з розрахунку 20 гривень на одну дитину в день (минулого року 52 тисячі гривень з розрахунку 18 гривень на одну дитину в день).

    Учасники засідання заслухали інформацію про оздоровлення й відпочинок дітей, що проживають на територіях, підпорядкованих об’єднаним територіальним громадам району, доповіді профспілкових організацій.

    Свої рекомендації та роз’яснення щодо організації харчування дітей в навчально-виховних закладах району надали начальник Козелецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Петро Приходьон та головний спеціаліст Козелецького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Сергій Пертенко, зокрема, вони порекомендували розглянути питання про збільшення фінансування на харчування учнів під час, відвідування пришкільних таборів та надали роз’яснення щодо нових стандпртів організації безпечного харчування учнів та вихованців навчально-виховних закладів.

За інформацією Козелецької районної державої адміністрації

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

14 952 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>