9 сесія районної ради сьомого скликання

Немає коментарів 186 Перегляди

          30 грудня 2016 року  відбулося засідання дев’ятої сесії районної  ради сьомого скликання, яке провела  її голова  Олена Дмитренко. У  робоі сесії  взяли участь голова  районної державної адміністрації Володимир Швед, заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації,  голови територіальних громад району.

           Розпочалася  робота пленарного засідання  дев’ятої  сесії розглядом районного  бюджету на 2017 рік. Своїм рішенням депутати визначили на наступний рік доходи районного  бюджету у сумі 256321,7 тис. грн, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету 253787,4 тис.грн, доходи спеціального фонду районного бюджету 2534, 3 тис.грн.  Видатки районного  бюджету затверджені у сумі 256271,7  тис. грн, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету 249706,4 тис. грн, видатки спеціального фонду районного  бюджету 6565,3  тис. грн.

           Далі депутати прийняли низку  програм.

           З метою підвищення ефективності використання виробничого та трудового потенціалу, забезпечення стабільного розвитку економіки району,  що сприятиме поліпшенню рівня якості життя населення,  рішенням ради ухвалено Програму економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

           Також депутати затвердили районну Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, мета якої  — підвищення ефективності реалізації державної політики з підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва, створення для нього на місцях необхідних умов.

На сесії депутатами районної ради були прийняті рішення: про Програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної державної адміністрації, районної ради та здійснення інших виплат, а також фінансування для забезпечення належного утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району,  управління якими здійснює безпосередньо районна рада, на 2017 рік;   про районну Програму попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на 2017-2021 роки.

           З метою соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, депутати внесли зміни до рішення четвертої сесії сьомого  скликання №8-04/VІІ від 23.02.2016р. «Про районну Програму надання інших пільг  окремим категоріям громадян Козелецького району на 2016-2020 роки».

 

          Далі депутати прийняли ряд рішень з питань комунальної власності:  про  безоплатну передачу у власність Остерській міській раді нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району;  про   внесення змін і доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району; про внесення змін  і доповнень до Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району; про   передачу майна Козелецької районної ради в оперативне управління комунальному закладу Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги; про надання в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, що знаходиться в управлінні районної ради та розташоване за адресою смт. Козелець, вул. Соборності, 86-б; про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району на 2017 рік.

 

          Також було внесено зміни до рішення восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 11 листопада 2016 року №14-08/VІІ   «Про реорганізацію установи «Козелецька централізована бібліотечна система», перейменовано комунальний заклад «Остерська районна лікарня» та затверджено її  Статут у новій редакції.

 

          Розглянувши клопотання районної державної адміністрації, в зв’язку з відсутністю фінансування та потреби на утримання музею історії родини Розумовських в селі Лемеші, сесія  районної ради прийняла рішення про його ліквідацію.

 

          Рішенням сесії було призначено Кондратьєву І.М.  на посаду головного лікаря  комунального закладу  «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

          Крім того, депутати затвердили статут Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3; Положення про оплату праці та матеріальне стимулювання працівників виконавчого апарату районної ради та господарської групи Козелецької районної ради.

 

          Рішенням сесії затверджено план роботи районної ради на 2017 рік та  графік проведення протягом січня-березня 2017  року звітів депутатів районної ради перед виборцями.

 

          Депутатський корпус розглянув блок земельних питань про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих  громадянам в оренду для ведення фермерського господарства.

 

          Керівник Ніжинської місцевої прокуратури  Чернігівської області Лабадін І.О.  презентував учасникам засідання інформацію про результати діяльності  Ніжинської місцевої прокуратури на території Козелецького району впродовж 2016 року, яку депутати взяли до відома.

           На пленарному засіданні депутати  ухвалили Звернення  до  Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської обласної ради щодо створення госпітального округу в межах Козелецького району.img_4895img_4899img_4907img_4929img_4932 img_4936img_4952

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 363 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>