День пам’яті жерт голодоморів

Немає коментарів 35 Перегляди

    Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод 30-х років, наша історія не знає. Очевидно одне – голод на Україні виник не внаслідок стихійного лиха, а був організований штучно.

    В мирний період без жодних причин у муках голодної смерті померли мільйони українців. Відбулось свідоме знищення селян, здійснено  організацію голодомору та проведено централізоване переселення росіян у вимерлі села України.

     23 листопада біля пам’ятного хреста жертвам Голодомору  1932-1933 років, що знаходиться на території Собору Різдва Богородиці відбувся мітинг-реквієм та молебень, у якій  взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Людмила Набільська, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Заславський, керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Пенська, секретар селищної ради Наталія Лугіна, керівники та працівники організацій, установ, учнівської молоді, жителі міста.

    Ми мусимо сказати собі і всьому світові: не забудемо злочинів Голодомору-Геноциду та його  винуватців. Злочини проти людяності не мають терміну давності.

   Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять жертв Голодомору та політичних репресій. На завершення, духовенство Собору Різдва Богородиці та Миколаївської церкви відправили панахиду за загиблими у часи голодоморів.

IMG_0014

DSC04877

DSC04882

IMG_0010

DSC04911

IMG_0020

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

14 952 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>