Депутати погодили проект порядку денного двадцять першої сесії шостого скликання

Немає коментарів 57 Перегляди
       29 жовтня відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Роман Круглик..Під час засідання президії депутати розглянули питання порядку двадцять першої сесії районної ради, яка скликається на 31 жовтня 2014 року.
       На засіданні президії, було погоджено винести на пленарне засідання ради близько 25 проектів рішень.
      Першим на сесії заплановано розглянути бюджетні питання: «Про звіт про виконання бюджету за І півріччя 2014 року», «Про використання коштів резервного фонду районного бюджету за ІІ квартал 2014 року», «Про внесення змін до рішення районної ради від 31 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік».
     Далі депутати планують прийняти рішення про затвердження районної Програми надання адресної одноразової грошової допомоги та про затвердження районної Програми підтримки малого та середнього підприємництва на 2015 – 2016 роки. Буде також розглянута Програма фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної державної адміністрації, районної ради та здійснення інших виплат, а також фінансування для забезпечення належного утримання майнаспільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району управління якими здійснює безпосередньо районна рада на 2014-2016 роки.

          До проекту порядку денного двадцятої сесії районної ради депутати також вирішили включити питання :

  • Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, що знаходиться в управлінні районної ради та розташоване за адресою смт.Козелець, вул.Комсомольська,27.
  • Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, що знаходиться в управлінні районної ради та розташоване за адресою смт.Козелець, вул. Комсомольська,86-б.
  • Про надання в оренду нежитлової будівлі гаражного комплексу, розташованої за адресою: смт. Козелець, вул. Леніна, 2-б.
  • Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району окремого індивідуально визначеного майна Козелецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  • Про визначення балансоутримувача майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району.
  • Про визнання таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 27.07.2012 р. «Про затвердження районної цільової Програми розвитку дошкільної освіти на 2012-2017 роки».
  • Про затвердження акта ліквідаційної комісії та ліквідаційного балансу Бірківської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області.
      В порядок денний сесії також включено розгляд питання: про епізоотичний стан у Козелецькому районі, про внесення змін до статуту комунального закладу Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», про затвердження Статуту Козелецької центральної районної лікарні у новій редакції, про депутатський запит Ричок В.В.
   В роботі президії взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Андреєв.
                                                                                                                           Фоторепортаж
291002
291003
291001
                                                                                                        Виконавчий апарат районної ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>