При Українській асоціації районних та обласних рад за підтримки проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» діє веб-портал Ресурсного Центру зі сталого місцевого розвитку http://rozvytok.in.ua/

      Даний інтернет-ресурс розроблений з урахуванням кращих світових практик діяльності Knowledge management, тобто Центрів управління знаннями, як професійна соціальна мережа. Центр надає можливість його користувачам знайти інформацію на тему розвитку громад, виконання проектів, ефективного управління, поділитися набутим досвідом і наявною інформацією. База даних Центру є спільним результатом роботи його користувачів. Портал спрямований на розвиток демократії участі через Форум, який надає можливість ініціювати теми з обговорення або приєднатися до вже діючих тем.

У 2015 році на Форумі веб-порталу Ресурсного Центру здійснюється діяльність по наданню фахових консультацій з наступних питань:

— застосування земельного законодавства у діяльності органів місцевого самоврядування;

— запобігання корупції в органах місцевого самоврядування;

— реформування місцевого самоврядування, територіальної організації влади, адміністративно-територіального устрою;

— формування екологічної політики та природокористування.

       Крім цього, на веб-порталі Ресурсного Центру продовжується формування бази даних кращих практик місцевого і регіонального розвитку, завантаження яких доступне для кожного користувача, що на сьогодні є актуальним, враховуючи реалізацію Закону України «Про співробітництво громад».

Запрошуємо до співпраці з порталом http://rozvytok.in.ua/

За повідомленням  відділу  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 281 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>