Довідка

про підсумки роботи із зверненнями громадян

у виконавчому апараті районної ради за

І півріччя 2014 року

         У відповідності до Конституції України та Закону України «Про звернення громадян», ґрунтуючись на принципах законності та відкритості, робота працівників виконавчого апарату районної ради була спрямована на забезпечення умов для реалізації громадянами прав на письмові звернення та особистий прийом.

         За І півріччя поточного року, як і в 2013 році, в районній раді розглянуто та опрацьовано 30 звернень громадян, проте, в порівнянні з минулим роком, зросла кількість письмових звернень з 4 до 10 та зменшилась кількість звернень на особистому прийомі з 26 до 20. Загалом за шість місяців до районної ради звернулось 89 громадян, в тому числі надійшли 3 колективні заяви, під якими поставили свої підписи 55 громадян.

       Як і в попередні періоди, найбільша кількість заяв та скарг спостерігалась від жителів смт.Козельця (13 звернень – 43,3%), далі – від жителів населених пунктів Берлозвіської сільської ради — 2 звернення       або 6,7%.

         Серед звернень, що надійшли до районної ради і розгляд яких здійснювався відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», 93,3% складають заяви чи клопотання, 6,7% — скарги.

         З загальної кількості 23,3 % звернень були вирішені позитивно,   по 76,7 % заяв авторам надані роз’яснення та рекомендації.

         Як свідчить аналіз звернень, серед відвідувачів та дописувачів, які зазначили свій соціальний стан, переважали пенсіонери — 17 або 63%, від приватних підприємців надійшло  1 звернення, або 3,7%.

         За категоріями авторів – звернення надійшли від учасників війни – 2, або 7,4 відсотка, від дітей війни та від інвалідів ІІ групи (по 3,7%) .

       Зміст заяв та скарг громадян торкається широкого спектру проблем суспільного життя. Загалом у зверненнях порушено 31 питання (торік – 32).

         За поточний період в тематичній структурі звернень переважали питання комунального господарства — 8, або 25,8%, число яких зросло в порівнянні з минулим роком, коли було зареєстровано 4 заяви (12,5%). Це – благоустрій території населених пунктів (смт.Козелець, с.Новики), а також ремонт дороги від с.Пархимів до райцентру та газифікація села.

         Не втрачають актуальності питання соціального захисту, вони на другому місці за кількістю, їх надійшло 7, або 22,6% (торік було 9, або 28,1%), серед яких — надання матеріальної допомоги у зв’язку зі складними життєвими обставинами, нарахування надбавки до пенсії, влаштування інваліда до геріатричного пансіонату, призначення компенсаційних виплат на паливо.

        На третьому місці – заяви з питань аграрної політики та земельних відносин, вони склали 12,9 відсотка (4 заяви) від загальної кількості порушених у зверненнях питань, торік було 6 звернень (18,8%). Переважно, це питання щодо приватизації земельних ділянок.

         Протягом зазначеного періоду відбулись 4 сеанси прямого телефонного зв’язку голови районної ради з жителями Козелеччини, під час яких надійшло 12 дзвінків. В телефонних зверненнях найчастіше були порушені питання комунального господарства (ремонт доріг по смт.Козельцю, м.Остру, забезпечення паливом, забезпечення електроенергією), соціального захисту (отримання субсидій на житлово-комунальні послуги, забезпечення інваліда засобами реабілітації). Три питання (25%) були вирішені позитивно, з інших 9 (75%) заявникам були надані кваліфіковані роз’яснення.

         Усі звернення громадян до районної ради розглядалися згідно вимог чинного законодавства. Працівники виконавчого апарату районної ради намагалися  ефективно   впливати на хід і   результати  розгляду  звернень

громадян, максимально сприяти позитивному вирішенню запитів населення.

Головний спеціаліст по роботі

із зверненнями громадян, зв’язках

з громадськістю та політичними партіями

виконавчого апарату районної ради                                       Н.В.Кошик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 107 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>