Голова районної ради Роман Круглик прийняв участь у загальних зборах громадян Надинівської сільської ради.

Немає коментарів 132 Перегляди

      20 лютого 2014 року відбулися загальні збори громадян Надинівської сільсьської ради, в яких прийняв участь голова районної ради Роман Круглик. В роботі зборів також взяли участь депутат районної ради від Надинівського  виборчого округу Станіслав Садовенко, керівник ПОСП ім.Щорса, підприємства що орендує земельні частки-паї на території сільської ради Микола Бойко, представник мисливського господарства «Лисяча нора», яке проводить свою діяльність на землях, що входять до складу Надинівської сільської ради.

     Розпочалися збори звітом сільського голови Ганни Кузьменко, яка ознайомила присутніх з тією роботою, яку провела сільська рада на протязі року. Було відмічено, що рада перевиконала план по надходженню коштів до місцевого бюджету, виконано всі завдання, які були передбачені планом соціально-економічного розвитку територіальної громади.

     Потім до присутніх звернувся голова районної ради Роман Круглик. У своєму виступі Роман Іванович ознайомив присутніх з соціально-економічним станом Козелецького району, розповів про ті проблеми, над вирішенням яких працює керівництво району, про те яка допомога надається військовослужбовцям, які знаходяться в зоні АТО та їх родинам.

    Зі звітом про депутатську діяльність на окрузі виступив депутат районної ради Станіслав Садовенко. Присутні позитивно оцінили діяльність депутата та подякували за роботу.

    Перед учасниками зборів виступив директор ПОСП ім..Щорса Микола Бойко. Він розповів про діяльність підприємства, повідомив що господарство повністю розрахувалося за оренду землі і надіється на подальшу співпрацю з власниками паїв.

    Багато запитань у членів Надинівської громади було до представника мисливського господарства. Найбільше нарікань викликали масові потрави городів жителів Надинівки дикими тваринами. Представник господарства пообіцяв вжити необхідних заходів по мінімізації шкоди, заподіяної дикими кабанами та частково компенсувати втрати.

    Жителі с.Надинівки також піднімали питання виготовлення документації на вуличний газопровід, кошти за який вже проплачено, ремонту телефонів та вуличної електромережі, ремонту дороги до села Надинівка, автобусного обслуговування села та інше.

    Учасники зборів затвердили ставки самооподаткування на території сільської ради.

  Після закінчення зборів голова районної ради провів особистий прийом жителів Надинівської териториаальної громади

                                                                                                                                Виконавчий апарат районної ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

18 656 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>