Команда Козелецького району взяла участь п’ятій спартакіаді депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

Немає коментарів 81 Перегляди

        У п’ятницю, 15 травня, на головній спортивній арені області- Чернігівському стадіоні ім. Ю.О. Гагаріна пройшли старти п’ятої спартакіади депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад. Участь у змаганнях взяла 21 команда з районів та міст обласного підпорядкування, а також збірна депутатів Чернігівської обласної ради. Учасники виявляли кращих у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.
        До складу команди Козелецького району, яку особисто очолював голова районної ради Роман Іванович Круглик увійшли представники різних поколінь, які є депутатами районної, Остерської міської та Берлозівської, Красилівської і Новошляхівської сільських рад.
         За традицією змагання відкрилися з параду учасників та урочистого відкриття, під час якого спортсменів-депутатів привітав та побажав їм спортивних здобутків голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв. А право підняти прапор змагань було доручено переможниці минулорічної спартакіади – команді Срібнянського району.
        Як і в попередніх спартакіадах так і на цій вдало виступив в змаганнях з настільного тенісу Денис Баштан, який впевнено переміг в усіх партіях і здобув перше місце. Слід відзначити успіх збірної команди депутатів району з волейболу за яку грали депутат районної ради Микола Любенко, депутати Остерської міської ради Наталія Баран, Микола Михед, депутат Берлозівської сільської ради Анатолій Адаменко, депутат Новошляхівської сільської ради Олександр Степаненко та Новошляхівський сільський голова Сергій Грузд, яка вперше посіла п’яте місце, обігравши команди Семенівського району та Чернігівської обласної ради.
        Гарну гру показала збірна команда депутатів району з міні-футболу в яку входили депутати районної ради Микола Сила, Петро Пустовгар, Богдан Михальчук, Микола Любенко, депутат Новошляхівської сільської ради Олександр Степаненко та депутат Остерської міської ради Микола Михед , яка посіла дев’яте місце і вибула із змагань не програвши гри, а за рахунок програних післяматчевих пенальті збірній команді Куликівського району.
         Свій внесок у загальнокомандне місце також зробили депутат районної ради Галина Мачача у змаганнях з шашок, депутат Остерської міської ради Наталія Баран у змаганнях з настільного тенісу серед жінок, депутат Красилівської сільської ради у змаганнях з шахів.
         В цілому за підсумками цьогорічної спартакіади збірна депутатів Козелецького району посіла сьоме місце набравши 398,5 очок, поступившись команді Чернігівської міської ради, яка виборола трете місце лише 17 очок.

                                                                                                                  Виконавчий апарат районної ради

Галерея зображень

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13 835 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>