Козелеччина вшанувала демобілізованих воїнів-земляків.

Немає коментарів 53 Перегляди

          29 квітня в районному будинку культури відбулися урочистості зі вшанування демобілізованих воїнів-земляків, які брали участь в антитерористичній операції на сході України. Захід відбувся за ініціативи і сприяння райдержадміністрації та підтримки районної організації ВО «Свобода».

         Відбулося справжнє свято, яке з нетерпінням чекав кожен – нарешті після довгої розлуки повернувся додому батько, брат, син. Мужністю, хоробрістю та відчайдушністю відзначилися чоловіки Козелеччини – наші земляки, котрі сміливо, гідно боронили кордони держави, захищаючи матерів, жінок, дітей, кожного з нас та рідну землю.

         З українськими прапорами, повітряними кульками, квітами в руках, радісними посмішками, гучними оплесками, під вигуки «дякуємо», звучання духового оркестру відділу культури і туризму райдержадміністрації зустріли героїв-військовослужбовців школярі та жителі райцентру.

         Учасників урочистостей привітали в.о.голови райдержадміністрації Віктор Петров, голова районної ради Роман Круглик, голова районної організації ВО «Свобода» Сергій Андреєв, голова Громадської ради при райдержадміністрації Ірина Санченко, волонтер громадської організації «Грім» Оксана Лукашук, учениця 10 класу Козелецької гімназії №1 Вікторія Коваленко.

         Виступаючи перед присутніми демобілізованими військовослужбовцями, в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Петров зазначив, що після анексії Криму, розпочатої окупації Донецької та Луганської областей для протистояння ворогові з Козелецького району понад 600 чоловік було мобілізовано на службу. «Ця несподівана, неоголошена війна показала, що і в мирний час, в епоху цивілізованого співіснування держав потрібно бути сильним перед світом, щоб захищати свої інтереси, свій народ», – зазначив Віктор Петров.

           Віктор Петров висловив щирі слова шани та подяки військовослужбовцям, добровольцям – усім, хто відчув свій моральний обов’язок перед країною та її людьми і піднявся на боротьбу з агресором, терористами, що наважилися посягнути на святу для кожного з нас українську землю. Він подякував громадським організаціям, волонтерам, які здійснювали психологічну, моральну, матеріальну підтримку, безперервно відважно передавали, постачали необхідні речі, харчі, ліки, зібрані рідними, близькими, небайдужими людьми, українським бійцям.

            У своєму виступі голова районної ради Роман Круглик наголосив, що бійці Чернігівщини одні з перших з усієї України на початку травня 2014 року були відправлені до східних областей країни для захисту держави, її незалежності та цілісності. Він підкреслив, що ні тяжкі умови, ні кулі, ні втрати воїнів-побратимів не зламали силу духу, відваги, мужності військовиків, бо кожен з них у душі присягнув на вірність Україні, українському народові і здатен до кінця нести цю обітницю. Роман Круглик від себе особисто та всього депутатського корпусу подякував військовослужбовцям і побажав їм міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку і мирного неба над головою.

              Зі словами подяки, поваги та шани звернувся до військовослужбовців голова районної організації ВО «Свобода» Сергій Андреєв, який підкреслив, що історія української нації наповнена трагічними подіями та героїчними подвигами визвольної війни від постійного ворога, агресора українського народу, а саме Росії. Сергій Андреєв закликав пишатися та наслідувати сучасних героїв – мужніх чоловіків, які захищають нашу країну, які поклали своє здоров’я і життя, виховувати молодь на прикладі справжніх патріотів, котрі інтереси та потреби свого народу поставили вище власних, та усвідомити, заради чого ми несемо втрати і жертви.

              Від громадськості району виступила голова Громадської ради Ірина Санченко, яка подякувала воїнам за те, що не злякавшись небезпеки, взяли на себе відповідальність за країну та її народ, а також жінкам, матерям і дітям, на чию долю випало випробування – провести на фронт і чекати найрідніших своїх людей. Вона наголосила, що події в країні змінили багатьох, показали істинну сутність кожного. Звертаючись до демобілізованих учасників АТО, Ірина Санченко побажала, щоб на рідній землі у мирний час вони стали уособленням героїзму, честі, гідності, порядності для підростаючого покоління українців.

             Зі щирими, зворушливими словами виступила волонтер громадської організації «Грім» Оксана Лукашук, яка звернулася до присутніх як мати мобілізованого 26.04.2014 року. Вона від усієї душі подякувала бійцям, а також усім людям, які співпереживали за військовослужбовців, приходили, допомагали, підтримували хто чим міг, волонтерам, які незважаючи на погодні умови, виснаження, знаходили сили збирали допомогу, доставляти на фронт – за те, що один для одного вони були надійним щитом, підтримкою. Оксана Лукашук закликала бійців не втрачати віру, не падати духом, бо є люди, які ввесь цей нелегкий час молилися, переживали та з нетерпінням чекали їхнього повернення.

         Від імені молоді виступила Вікторія Коваленко, учениця 10 класу Козелецької гімназії №1, яка щиро зізналася захисникам у любові й повазі, запевнила бійців, що навіть маленькі діти цінують і беруть з них приклад мужності, відваги та сили волі.

         Згадуючи бійців-земляків, які загинули під час проведення АТО, віддаючи гідну шану їх світлій пам’яті та героїчним подвигам, присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання.

          Колективи художньої самодіяльності підготували патріотичну концертну програму. Військовослужбовці вдячними оплесками супроводжували виступи артистів.

       Учасники заходу на завершення концерту спільно виконали молитву за Україну «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» та державний гімн у супроводі оркестру.

                                                                                                      Виконавчий апарат районної ради.

Галерея зображень

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

18 012 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>