Квартири для медичних працівників та дитини-сироти

Немає коментарів 28 Перегляди

     У сел.Козелець на початку нового року за кошти районного бюджету придбано квартири для двох лікарів, а за рахунок державного бюджету закуплено соціальне житло (квартира) для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

    З цієї нагоди 16 січня голова облдержадміністрації Валерій Куліч  урочисто вручив ключі головному лікарю комунального закладу «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Інні Кондратьєвій, лікарю-анестезіологу Козелецької центральної районної лікарні Володимирові Коваленку та особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Юлії Святовець.

     Виступаючи перед присутніми, Валерій Куліч зазначив, що в області минулого року 5 лікарів отримали житло.

    У своєму виступі голова райдержадміністрації Володимир Швед зазначив, що в Козелецькому районі вручення ключів від житла молодим спеціалістам і особам з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, вже стало традицією.

   Щасливих власників квартир привітала і заступник голови районної ради Катерина Биковець, побажавши сімейного затишку, благополуччя, достатку та мирного неба над головою.

    До привітань також приєдналися голова Козелецької селищної ради Олена Дмитренко та народний депутат України Олег Дмитренко.

     Цього дня Валерій Куліч у рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року вручив побутову техніку багатодітним сім’ям, у яких виховується 5 і більше дітей, з метою покращення соціально-побутових умов проживання. Вручаючи подарунки, голова облдержадміністрації підкреслив на важливості підтримки багатодітних родин, бо в області у 2017 році померло 9600 людей, а народилося лише 7400.

     Від імені багатодітних родин висловив слова вдячності Віктор Лоза, а його діти Катерина і Єлизавета подарували всім чудову колядку.

     Після урочистої церемонії Валерій Куліч разом з керівниками місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування оглянули квартиру Юлії Святовець.

За матеріалами відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

IMG_8190

IMG_8186

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>