Нарада з керівниками територіальних громад

Немає коментарів 61 Перегляди

7 червня в малому залі районної ради відбулася нарада з керівниками територіальних громад району з питань проведення об’єднання територіальних громад за участі голови районної ради Олени Дмитренко, голови райдержадміністрації Володимира Шведа, заступника голови районної ради Катерини Биковець, фахівців виконавчого апарату районної ради.

В ході наради були обговорені пропозиції щодо термінів проведення об’єднання, роз’яснювальної роботи на місцях, економічного обґрунтування та джерел фінансування.

Голова районної ради Олена Дмитренко наголосила, що всі актуальні питання об»єднання будуть обговорюватися і вирівшуватися спільно, а також дала доручення фахівцям підготувати довідку з юридичними роз»ясненнями та економічним обгрунтуванням для кожної територіальної громади.

Голова райдержадміністрації Володимир Швед наголошував, що в кожній громаді повинні дбати про фінансову та економічну спроможність та задоволення потреб своїх громадян, зокрема, у якісному медичному обслуговуванні, доступності різноманітних послуг, а також про реалізацію спільних проектів, які потебують співфінансування.

Активну участь в обговоренні узяли керівники Крехаївської, Пархимівської, Сираївської, Чемерської, Стависької, Одинцівської територіальних громад, які висловили ряд питань, зауважень та пропозицій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17 307 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>