Нарада з секретарями місцевих рад району.

Немає коментарів 137 Перегляди

        27 лютого 2015року за участю голови районної ради Круглика Р.І.відбулася нарада з секретарями місцевих рад району на якій було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності територіальних громад та питань, що стосуються безпосередньо функціональних обов’язків секретарів рад .
        На початку наради, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Сенченко Л.М. виступила з питань організації та проведення у лютому-березні 2015 року заходів з нагоди визначних і пам’ятних дат у населених пунктах району та з питання щодо інформування жителів територіальних громад про дотримання заходів безпеки в зв’язку з терористичними актами на території України.
        На виконання рішення селекторної наради, що відбулася 02.02.2015року під головуванням Прем’єр – міністра України Яценюка А.П., начальник Козелецького РВ Управління ДСНС у Чернігівській області Волков А.В доповів, про необхідность створення консультативних пунктів з питань цивільного захисту при місцевих радах району
        Жваво прошло обговорення питання, про реалізацію положень Закону України ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляції)” в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, яке висвітлили Бондаренко Вікторія Олександрівна — начальник реєстраційної служби Козелецького районного управління юстиції та Кошова Світлана Володимирівна – державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб підприємців реєстраційної служби Козелецького районного управління юстиції.
         Про правове обслуговування громадян України, які проживають, або переселилися з тимчасово окупованої території України та зони проведення АТО розповіла Тристан Ірина Михайлівна — начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Козелецького районного управління юстиції.
        Овчинніков Гліб Андрійович – начальник відділу доходів і зборів фізичних осіб Козелецької ОДПІ довів до відома секретарів зміни до Податкового кодексу України, а Старченко Вера Василівна – заступник начальника управління пенсійного фонду в Козелецькому районі зміни до деяких законодавчих актів України, щодо пенсійного забезпечення.
        Також про зміни в діючому законодавстві, щодо пільг постраждалим від аварії на ЧАЄС та про призначення пільг та субсидій по твердому паливу жителям району висвітлила Кривенко Ніна Іванівна – начальник управління соціального захисту населення Козелецької райдержадміністрації.
         В кінці наради керівник апарату райдержадміністрації Пенська Н.В. наголосила на дотриманні звітності місцевими радами району.
         Підвів підсумки наради керуючий справами виконавчого апарату районної ради Грищенко В.М., який звернув увагу секретарів на декларування доходів, надав роз’яснення про конфлікт інтересів відповідно до діючого законодавства по запобіганню корупції та ознайомив секретарів з підсумками районного конкурсу ,,Краща територіальна громада” .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 002 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>