Небесна Сотня у нашій пам’яті

Немає коментарів 69 Перегляди

 

     20 лютого в районному будинку культури відбувся концерт-реквієм «Герої не вмирають», присвячений пам’яті Небесної Сотні. Участь у заході взяв голова районної ради Роман Круглик, в.о. голови райдержадміністрації Віктор Петров, представники районних партійних та громадських організацій, учнівська молодь, жителі селища.

      Концерт-реквієм видався пронизливим і щемним, скорботним і водночас обнадійливим. Він став чутливим камертоном суспільних настроїв – гіркого спомину за загиблими співвітчизниками і надії на прогресивні зміни та мирне майбуття в Україні.

      Програма концерту, в якій узяли участь духовий оркестр відділу культури райдержадміністрації, викладачі та вихованці Козелецької дитячої музичної школи, учні Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3, була різноплановою. Прозвучали музичні твори вітчизняної та світової класики, кращі композиції зарубіжних авторів, урочисті твори, які прославляють національний дух, поезія.

    “Доживіть за нас, долюбіть за нас!” – таким своєрідним зверненням усіх безвинно загиблих Героїв Небесної Сотні до нас, нині живих, були насичені музичні шедеври у виконанні музикантів та поетичні твори, представлені читцями.

      Виступили перед присутніми представники органів державної влади, місцевого самоврядування, керівники районних осередків політичних партій, які в час Майдану зайняли чітку проєвропейську позицію, брали активну участь в Революції гідності.

       У своїх виступах голова районної ради Роман Круглик, заступник голови районної державної адміністрації Артем Севастьян, голова Козелецької районної організації ВО «Свобода» Сергій Андреєв, голова районної організації ВО «Батьківщина» Галина Мачача, голова районної організації КУНу Галина Сорока згадували події річної давнини, називали прізвища тих жителів району, хто брав участь у акціях протесту, хто з почуттям справедливості в серці чинив опір системі, вибудуваній режимом Януковича, хто не змирився з терором, зберіг людську гідність у переломні для нашої держави часи.

     Виступаючі закликали присутніх згадати всіх Героїв, які поклали своє життя за наше європейське майбутнє, добрим словом. Висловили думку, що пам’ять про полеглих Героїв повинна нині всіх згуртувати, дати силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави, особливо в умовах війни на сході України.

     Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

    

За матеріалами відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації

Фото Володимира Квітка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

18 657 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>