Нічогівці першими в районі святкують День Незалежності України

Немає коментарів 161 Перегляди

20 серпня 25-ту річницю проголошення Незалежності України святкували у селі Нічогівка. Перед початком урочистостей, що відбулися у сільському клубі, на тих, хто цього року прийшов відзначити державне свято, очікував виступ гармоніста, місцевого пенсіонера Василя Сидоровича СОЛОВ’Я. Тут же була організована виїзна торгівля  сільських підприємців.

Для учасників святкового дійства було приготовлено святковий концерт, сценарій якого написала завідувачка сільським клубом Світлана СТАШУК. Особливо глядачам сподобалася інсценівка «а-ля кролики» у виконанні Світлани СТАШУК та секретаря сільської ради Ніни КУКШИН. Оплесками нагороджувався  кожен з номерів у виконанні сільського ансамблю та його солістів. Крім вищеназваних, на сцені сільського клубу співали Людмила ГЕРАСИМЕНКО, Любов ДУЛЯ, Віра ЛЮБЕНКО, Марія МАРТИНЕНКО та юні виконавці Катя КОЖУРА і Катя ПЕТРОВА.

Учасників заходу з Днем Державного Прапора України та 25-ю річницею Незалежності України привітала сільський голова Марина ТОЛКАЧОВА.

По закінченні концерту на всіх очікували солодощі від Ничогівської сільської ради. А вечором бажаючі мали змогу побачити святковий фейєрверк, а також потанцювати на дискотеці під музику козелецького диск-жокея Юрія РЕМЕЗА.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 002 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>