Оголошення! Про конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності

Немає коментарів 95 Перегляди

    Козелецька районна рада  оголошує конкурс із відбору  суб’єкта оціночної діяльності , який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єкту спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району.

       Назва об’єкту: частина нежитлової адміністративної  будівлі, корисною   площею  13,9 кв.м. ( каб. № 420), що розташована за адресою: Чернігівська обл., Козелецький район, смт. Козелець,  вул. Соборності,27.

      Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості майна з метою визначення розміру орендної плати.

       Власник: територіальні громади сіл, селищ, міста Козелецького району.

       Балансоутримувач: Козелецька районна рада .

    Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів:

  • заяву на участь у конкурсі за встановленою формою (відповідно до Положення про конкурсний відбір об’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ №2075 від 31.12.2015 року, додаток 4 в редакції Наказу Фонду державного майна № 47 від 16.01.2018);
  • письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею;
  • інформація про претендента (додаток 5 в редакції Наказу Фонду державного майна № 47 від 16.01.2018);
  • копію сертифікату суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • копію установчих документів претендента;
  • інформацію про практичний досвід виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

     Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконаних робіт з урахуванням усіх податків, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (у календарних днях ).

      Конкурс відбудеться  31 травня 2019 року о 10:00 год. в Козелецькій районній раді за адресою: Чернігівська область, смт. Козелець, вул. Соборності, 27, кімн. №301.

  Документи приймаються до 27 травня 2019 року ( включно) за адресою:  Чернігівська область, смт. Козелець, вул. Соборності,27, кімн. № 412, телефон для довідок (04646) 2-14-42.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

19 629 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>