Оголошення! Про намір здати приміщення в оренду

Немає коментарів 75 Перегляди

       Козелецька районна рада має намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району.

1. Назва об’єкту: частина нежитлової адміністративної будівлі, корисною   площею  13,9 кв.м. ( каб. № 420), що розташована за адресою : Чернігівська обл., Козелецький район, смт. Козелець,  вул. Соборності,27.

2. Використання майна : види використання майна , які не заборонені законодавством.

3. Початковий розмір орендної плати розраховується згідно з Методикою розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, затвердженої рішенням четвертої сесії районної ради шостого скликання від 22 липня 2011року , із змінами , внесеними рішенням районної ради від 18 травня 2012 року , рішенням районної ради від 23 січня 2015 року, рішенням районної ради від 30 грудня 2016 року та рішенням районної ради від 23 лютого 2018 року .

4. Термін , на який майно передається в оренду: не менше 5 років, якщо менший термін не запропоновано заявником.

5. Заяви про оренду вищезазначеного комунального майна приймаються до 31 травня 2019 року ( включно) в Козелецькій районній раді за адресою: 17000 , Чернігівська область , смт. Козелець, вул. Соборності ,27, каб.412 , тел.. (04646) 2-14-42(крім вихідних ). Ознайомитися з об’єктом майна можна за місцем його розташування.

6. Умови, яким повинні відповідати пропозиції заявників , що викладаються в заяві на оренду майна :

— зобов’язання щодо використання об’єкта оренди за цільовим призначенням;

—  погодження з умовами типового договору оренди ;

—  погодження з базовою орендною платою.

7. До заяви на оренду майна додаються наступні документи :

-виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;

— звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей на останню звітну дату , крім заявників бюджетних установ ;

— декларація про доходи фізичної особи за попередній рік (для фізичних осіб);

-інформація щодо платіжних реквізитів та про наявні відкриті рахунки в банківський установах;

-пропозиції щодо способу забезпечення зобов’язань за договором оренди, у разі його укладення , а також завірені заявником копії :

— паспорта ( стор. 1,2,11) для фізичної особи ;

— довідки про включення до ЄДРПОУ;

— установчих документів;

— довідки про взяття на облік платника податків;

— ліцензії на здійснення окремого виду діяльності , у разі її наявності.

8. Ознайомитись з умовами Типового договору оренди майна комунальної власності району, Положенням про порядок передачі майна в оренду, Методикою розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, а також з переліком документів, які подаються фізичними та юридичними особами разом із заявою, можна на офіційному веб-сайті Козелецької районної ради :http://kozrada.gov.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 176 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>