1. Про створення Козелецького освітнього округу Козелецької районної ради Чернігівської області.

2. Про затвердження Статуту Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Козелецької районної ради Чернігівської області в новій редакції. 

3. Про затвердження Статуту Козелецької гімназії №1 Козелецької районної ради Чернігівської області в новій редакції.

4. Про припинення юридичної особи Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівКозелецької районної ради Чернігівської області шляхом її ліквідації.

5. Про створення Красилівської філії І-ІІ ступенів Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Козелецької районної ради Чернігівської області.

Положення

6. Про припинення юридичної особи Бобруйківської загальноосвітньої школи І –ІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом приєднання до Козелецької гімназії №1 Козелецької районної ради Чернігівської області.

Положення

7. Про припинення юридичної особи Єрківської загальноосвітньої школи І ступеня Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом приєднання до Козелецької гімназії №1 Козелецької районної ради Чернігівської області.

Положення

8. Про припинення юридичної особи Риківської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом приєднання до Козелецької гімназії №1 Козелецької районної ради Чернігівської області.

Положення

9. Про припинення юридичної особи Савинської загальноосвітньої школи І ступеня Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом приєднання до Козелецької гімназії №1 Козелецької районної ради Чернігівської області.

Положення

10. Про припинення юридичної особи Лихолітської загальноосвітньої школи І –ІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом приєднання до Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Козелецької районної ради Чернігівської області.

Положення

11. Про припинення юридичної особи Пархимівської загальноосвітньої школи І ступеня Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом приєднання до Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Козелецької районної ради Чернігівської області.

Положення

12. Про припинення юридичної особи Скрипчинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом приєднання до Козелецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№3 Козелецької районної ради Чернігівської області.

Положення

13. Про затвердження Статуту Козелецької центральної районної лікарні у новій редакції.

14. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії сьомого скликання №6-11/VII від 06.04.2017 року «Про Програму забезпечення житлом сімей в яких виховуються діти-інваліди, що мають рідкісні (орфанні) захворювання на 2017-2020 роки».

15. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки           земельної ділянки загальною площею 8,5000 га на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарно-сільськогосподарського виробництва.

16. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 11,0000 га на території Кіптівської об’єднаної територіальної громади для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарно-сільськогосподарського виробництва.

17. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Зубицькій Наталії Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Крехаївської сільської ради.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів в межах Скрипчинської, Одинцівської та Олексіївщинської сільських рад.

19. Про надання в оренду частини майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Козелецького району.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17 171 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>