Пленарне засідання 18 сесії Козелецької районної ради 7 скликання

Немає коментарів 165 Перегляди

     23 лютого 2018 року відбулось пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провела заступник голови районної ради Биковець Катерина Іванівна. У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Швед В.І., перший заступник голови районної державної адміністрації Заславський Ю.В., керівник апарату Козелецької районної державної адміністрації Пенська Н.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

  На пленарному засіданні сесії Козелецької районної ради було розглянуто 25 питань, попередньо обговорених на засіданнях постійних комісій та засіданні президії районної ради, в яких були враховані пропозиції  та зауваження депутатів районної ради. 

     Розпочалась робота пленарного засідання районної ради з розгляду та затвердження рішень з бюджетних питань. Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік: по доходах у сумі 322245,4 тис.грн, в тому числі по доходах загального фонду районного бюджету у сумі 316873,5 тис.грн. та по доходах спеціального фонду районного бюджету у сумі 5371,9 тис.грн.; по видатках у сумі 322714,7  тис.грн., у тому числі по видатках загального фонду районного бюджету у сумі 304971,9 тис.грн. та по видатках спеціального фонду районного бюджету у сумі 17742,8 тис.грн. Також депутати взяли до відома звіт про використання коштів резервного фонду  районного бюджету за ІV квартал 2017 року та внесли зміни до районного бюджету 2017 року та до районного бюджету на 2018 рік.

     На сесії  депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та Програми забезпечення житлом медичних працівників району на 2016 – 2020 роки.

  Не набрав необхідної кількості голосів депутатів районної ради проект рішення про Програму матеріально-технічного забезпечення Ніжинського міського відділу Управління Служби Безпеки України в Чернігівській області на 2018 рік.

     На сесії районної ради депутати розглянули та прийняли блок рішень з питань комунальної власності щодо надання в оренду Козелецькій селищній раді та її управлінням частини нежитлового приміщення для розміщення службових кабінетів в адміністративному будинку в смт.Козелець, вул.Соборності, 27;  погодили передачу в оренду відділом освіти Козелецької райдержадміністрації управлінню освіти, культури, сім’ї,  молоді та спорту Козелецької селищної ради  нежитлової будівлі Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 для розміщення навчального закладу. Проголосували також депутати про внесення змін до рішення  районної ради від  30 червня 2017 року про передачу у власність Козелецькій селищній раді нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району; про надання в оренду районному військовому комісаріату частини приміщення для розміщення службових кабінетів; внесли зміни і доповнення до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району.

    Крім того, депутати районної ради  прийняли три рішення про затвердження технічної документації  по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих  в оренду: ФОП Кішковій К.М.  на території  земель Савинської сільської ради для ведення сільськогосподарського виробництва,  ТОВ «Еко Дніпро» на території земель Деснянської селищної ради для розташування риболовно-мисливської бази, а також Пономеренку М.П. за межами с.Пилятин для ведення фермерського господарства.

      Далі депутати заслухали  та взяли до відома звіт заступника  голови районної ради Биковець К.І.

     Підтримали депутати районної ради також  зміни до Положення про Почесну грамоту районної ради і до Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, визначивши  розмір грошової винагороди  до Почесної грамоти  в  сумі 248 грн.45 коп., з урахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору, за рахунок коштів районного бюджету.

    Одноголосно на сесії було затверджено Положення  про порядок відшкодування витрат депутатам  районної ради, пов’язаних з виконанням  депутатської діяльності,  розроблене з урахуванням вимог Закону «Про статус депутатів місцевих рад, частини 3 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з яким депутатам районної ради,  які мешкають за межами селища Козелець, відшкодовуються добові витрати у розмірі, визначеному чинним законодавством.

      Депутатський корпус проголосував про зняття з контролю  районної ради одинадцяти Програм як таких, що виконані.

    Також  на сесії були  розглянуті  два запити депутата районної ради Мачачи Г.С: щодо регулярного перевезення пасажирів, в тому числі пільгових категорій, в Козелецькому районі та щодо несанкціонованого вивозу сміття із-за меж району на полігон побутових відходів сел.Козелець, які депутати направили на розгляд районній державній адміністрації.

    В кінці пленарного засідання депутати районної ради взяли  до відома інформацію  про хід виконання  звернення, яке було внесено на розгляд сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання  «Про депутатське звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту №3112-1 щодо Виборчого кодексу України».

II9_LsbqeCs

IMG_0017

IMG_0021

IMG_0030

IMG_0031

Q_O7k4rsZIU

IMG_0045

IMG_0053

IMG_0057

IMG_0060

QQrSBzYYEIk

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 176 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>