Пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

Немає коментарів 93 Перегляди

    20 жовтня 2017 року відбулось пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провела заступник голови районної ради Биковець Катерина Іванівна. У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Швед В.І., голова Козелецької селищної ради Дмитренко О.Б., голова районної виборчої комісії Приходько-Лещенко С.І. начальник Козелецького відділення Ніжинського відділу Головного управління Національної поліції Чернігівської області Домарацький А.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад. Передувало сесії засідання постійних комісій та президії  районної ради,  на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії. Загалом на сесії було розглянуто 18 питань.

   На початку роботи сесії голова районної виборчої комісії С.І.Приходько-Лещенко доповіла про зняття з реєстрації кандидатів у депутати Козелецької районної ради та про реєстрацію депутатом Козелецької районної ради Рижкова Олександра Вікторовича за виборчим списком Козелецької місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка.

   Першими депутати розглянули бюджетні питання. Районна рада затвердила звіт про виконання районного бюджету  за І півріччя 2017 року: по доходах у сумі 172622,5 тис.грн, в тому числі по доходах загального фонду районного бюджету у сумі 170921,0 тис.грн. та по доходах спеціального фонду районного бюджету у сумі 1701,5 тис.грн.; по видатках у сумі 166727,0 тис.грн., у тому числі по видатках загального фонду районного бюджету у сумі 158632,8 тис.грн. та по видатках спеціального фонду районного бюджету у сумі 8094,2 тис.грн. Депутати взяли до відома інформацію про використання коштів резервного фонду  районного бюджету за І півріччя 2017 року, а також внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.

   Відповідно до вимог чинного законодавства України та з метою забезпечення прозорості при призначенні керівників загальноосвітніх закладів району, було затверджено Порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності.

   Також депутати затвердили районну комплексну Програму профілактики правопорушень на період 2017-2018 років.

 На пленарному засіданні депутати затвердили кандидатуру Приліпка Вячеслава Володимировича, головного лікаря Козелецької центральної районної лікарні, членом Госпітальної ради Чернігівського госпітального округу від Козелецького району.

   Обговорено  та прийнято низку рішень з питань комунальної власності, в тому числі про вихід районної ради зі складу засновників  комунального підприємства «Архітектурно-планувальне проектно-виробниче бюро».

  Крім того,  депутати прийняли кілька рішень про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Скрипчинської, Одинцівської, Олексіївщинської, Косачівської сільських рад та Остерської міської ради. Також було надано дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Буделемент Еко Енергія» з м.Бровари Київської області  на геологічне вивчення корисних копалин місцевого значення  — піску у межах Остерської міської ради, Крехаївської та Євминської сільських рад району.

  Депутати також внесли зміни  до  Програми забезпечення виконання Козелецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2017 рік та проголосували за встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови районної ради.

  Голосами більшості депутатів не було підтримано звернення Козелецької районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки законопроектів № 5561 та № 5562.

IMG_4438

IMG_4412

IMG_4422

IMG_4424IMG_4427

IMG_4426

IMG_4436

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 002 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>