Посол Латвії в Україні зустрілася з дітьми полеглих в ході АТО бійців

Немає коментарів 46 Перегляди

      31 січня на запрошення голови Чернігівської обласної ради Миколи Звєрєва в Чернігові перебувала Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіте Даудзе. У ході цього візиту в обласній раді відбулася зустріч із сім’ями та дітьми військовослужбовців, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час участі в антитерористичній операції на сході нащої країни. З Козелецького району в зустрічі прийняло участь 12 дітей полеглих героїв. Супроводжував делегацію керуючий справами виконавчого апарату Козелецької районної ради Василь Грищенко. Автобус для доставки дітей до обласного центру надала Остерська гімназія.
Відкриваючи захід, Микола Звєрєв щиро привітав його учасників – дітей, їх матерів і бабусь, які прибули до обласного центру з усіх куточків області. Він щиро подякував очільнику Латвійської амбасади в Україні за зустріч, соціальну підтримку та увагу, яку вона приділяє проблемним питанням життєдіяльності Чернігівщини.
      Голова облради Миколи Звєрєва зазначив, що цього разу пані Посол разом зі своїми колегами прибула до міста на Десні, щоб підтримати родини, годувальники яких віддали своє життя, захищаючи від зовнішньої агресії і тероризму рідну землю. Він наголосив, що ми повинні зробити усе залежне, щоб діти наших героїв не були обділені ні увагою, ні подарунками. Якраз цьому й присвятила свій приїзд на Чернігівщину пані Аргіта Даудзе. Голова облради побажав усім присутнім міцного здоров’я і благополуччя, миру і перемоги. Після цього голова облради надав слово Надзвичайному та Повноважному Послу Латвійської Республіки в Україні Аргіті Даудзе, візит якої на Чернігівщину він назвав «знаковою подією для області».
Високий гість з Латвії подякувала голові обласної ради за теплий прийом, а також висловила співчуття сім’ям загиблих військовослужбовців. Усі присутні вшанували їх хвилиною мовчання. Пані Посол наголосила на необхідності подальшої співпраці України та Латвії в соціальній, культурній, освітній сферах та побажала усім присутнім мирного і світлого неба над головою. Усім діткам, батьки яких загинули в зоні АТО за волю і свободу України, вручили подарунки, після чого діти з неприхованим інтересом переглянули мультиплікаційний фільм.
      На завершення зустрічі Микола Звєрєв зазначив, що обласна рада ніколи не стояла і не буде стояти осторонь благодійності та надання допомоги всім, хто її потребує. Це в першу чергу сім’ї, в які прийшло горе із загибеллю їх рідних у ході бойових дій на сході України, яким завжди буде надаватися з боку влади підтримка і допомога.

      Присутнім на зустрічі дітям був накритий солодкий стіл і вручено подарунки від Чернігівської обласної ради з продукцією місцевих виробників – продовольчої компанії «Ясен», кондитерської фабрики «Стріла», Чернігівських хлібокомбінату і молокозаводу. Микола Звєрєв подякував керівництву згаданих підприємств за сприяння у проведенні цієї зустрічі.       

      Голова обласної ради Микола Звєрєв і Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіте Даудзе поспілкувалися з родинами загиблих військовослужбовців.

                                                                                                                                                                           Фоторепортаж

     

                                             За інформацією офіційного веб-сайту Чернігівської обласної ради
                                             Фото Ігоря Сенченка та офіційного веб-сайту Чернігівської обласної ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

18 656 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>