Привітання до Дня Незалежності України

Немає коментарів 15 Перегляди

157853_main

Дорогі земляки!

    24 серпня український народ святкує День Незалежності. 27 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну.  Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс   бути господарями на своїй багатій та прекрасній   українській землі. Ми не маємо права його втратити, а зобов’язані  виправдати надії наших великих попередників.  Вони відстоювали ідею державності у різні історичні епохи.   Україну не знищили війни,  багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.

   Будуючи  державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями,    творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки  могли гордитися нею, живучи в  повній гармонії  та достатку.

    За 27 років ми  здійснили багато  економічних перетворень, створили практично заново державні інститути, запровадили нові правила і стандарти життя.  Хоча у нашому спільному українському домі    є що виправляти і  вдосконалювати. Роки Незалежності стали випробовуванням для українців. Зізнаємось, що ми не завжди з честю витримували тестування на політичну толерантність, на терпіння та взаємоповагу. Але я впевнена в тому, що нашому суспільству вистачить патріотизму, сили та наснаги розвинути та з гідністю використати  всі потенційні можливості нашої країни.  Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян сумлінною працею зміцнити свою Вітчизну і тим самим забезпечити собі гідне життя.

       Дорогі козельчани!

    Вітаю Вас з нашим великим національним святом  від себе особисто і від усіх депутатів районної ради. Від щирого серця  зичу Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює Вас на нові звершення  в ім’я Соборної Незалежної України.
Слава Україні! Слава нашим героям! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України!   Зі святом Незалежності України!

Заступник голови районної ради   Катерина Биковець

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7 433 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>