Привітання голови районної ради з 71-ю річницею звільнення України від фашистських загарбників

Немає коментарів 235 Перегляди

 

Шановні жителі Козелеччини!

Дорогі ветерани!

        Сердечно вітаю Вас із 71-ю річницею визволення України від фашистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної 1225 днів та ночей фашистської окупації осені 1944 року. Ми знову вклоняємося і віддаємо данину синівської поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам за їхній безприкладний героїзм і воїнську доблесть.

Ми складаємо шану підпільникам і партизанам за незламну стійкість і героїчний опір окупантам. Ми щиро вітаємо з Днем визволення України всіх тих, хто пережив відчай і приниження окупації, чиїм найвищим законом після звільнення від фашистів стали слова «Все – для фронту, – все для перемоги!».

       Звертаючись до минулого, ми розуміємо повніше  ціну  мужності, відданості та самозречення в ім’я Вітчизни. На жаль сьогодні знову на територію України прийшла війна, знову гинуть наші люди, знову зруйновані міста і села. Та як і багато років тому, завдяки мужності і героїзму наших бійців, український народ вистоїть, здолає всі труднощі і забезпечить собі право    жити на власній землі під мирним небом.

        Нехай нашими неперехідними духовними цінностями стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто сьогодні відстоює свободу і незалежність України і хто є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

            З днем визволення України, дорогі жителі району!

З повагою,

Голова районної ради                                                                                               Роман Круглик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>