Привітання голови районної ради з Днем Перемоги над нацистами в Другій світовій війні

Немає коментарів 223 Перегляди

 

Шановні ветерани Другої світової війни,

Шановні Козельчани!

 

       Щиросердно вітаю вас із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – священним святом народної мужності і звитяги!

      Сьогодні, відзначаючи 70-річчя Перемоги, найперше, ми вклоняємось пам’яті тих українців, хто поліг у битвах з німецькими агресорами  і на українській і не на українській землі. Ми схиляємо голови на знак безмежної пошани і говоримо сердечні слова вдячності всім хто кував Перемогу, живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої війни бійцям за їх героїзм і доблесть.

       Щиро вітаю тих, хто пережив і виніс важкі роки окупації та страхіття концтаборів, хто піднімав з руїн та відбудовував рідний край.

       Згадаємо поіменно всіх, хто ціною власного життя заплатив за Перемогу: полеглих на полях битв, замучених у катівнях і концтаборах, померлих від ран та хвороб тієї війни, тих, хто пішов від нас уже в мирну добу. Вічна і світла їм пам’ять!

       У всенародному характері свята, вшануванні переможців фашизму не просто прекрасна традиція. З плином часу виразніше осягаються масштаби, наслідки та значущість війни, яка була для її учасників взірцем справжнього патріотизму, відданого служіння Вітчизні. Це надзвичайно важливо нині, в часи тяжких випробувань, що випали на долю України.

        Щиро бажаю Вам всім, і шановним ветеранам, і героям сьогоднішньої війни  міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани. Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро.

                                                                       Зі святом вас, із Днем Перемоги!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13 834 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>