Привітання голови районної ради з Днем учителя

Немає коментарів 420 Перегляди

Шановні працівники освіти Козелеччини !

           Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем учителя .
            Освітянська галузь є однією з основних в полі зору районної влади, без малого третина районного бюджету іде на фінансування освіти. Проте багато питань ще не вирішено, потрібно докласти максимум зусиль як орга-нам місцевого самоврядування так і виконавчій владі для створення умов для сучасного рівня освіти та гідної праці учителя
            Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із кра-їни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. На-вряд чи знайдуться у світі професії, які б могли зрівня-тися з вашою. Адже саме ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та Батьківщини.
           Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань. Своєю наполегливою пра-цею, професіоналізмом, самовідданістю Ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління демократич-ної України. Ви — творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.
          Від імені районної ради я висловлюю вам велику вдячність за Вашу нелегку, але таку важливу і благоро-дну працю. Глибоко переконаний у тому, що Ваш про-фесіоналізм, відданість обраній справі та підтримка ра-йонної влади стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району.
          Ми шануємо вашу мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість. Вашими зусиллями, шано-вні педагоги, твориться майбутнє України.
          Тож нехай Ваша мудрість, Ваш інтелект та досвід зав-жди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.
          Хай у цей святковий день Ваші серця переповнює надія на процвітання української нації, паростки якої ви ростите своїм серцем і розумом. Від щирого серця бажаю Вам справжнього людського щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Щоб зерно знань, яке ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай.
                                                                  З святом всіх вас!

З повагою,

Голова районної ради                                                                                                   Роман Круглик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>