Привітання голови районної ради з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Немає коментарів 1501 Перегляди

 

             Шановні  жінки Козелеччини !

       Сердечно вітаю Вас із приємним,  радісним святом – 8 Березня !

       Серед кращих традицій нашого народу    є   повага  й   шана   до  жінки — матері – мудрої господині,     охоронниці домашнього вогнища. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця — таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Саме тому ніколи не прийде час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі.

      Користуючись нагодою, хочу подякувати всім жінкам, які сьогодні сумлінною   повсякденною   працею  утверджують      авторитет  органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств   і організацій, забезпечуючи виконання важливих завдань на різних напрямках роботи.  Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками стоять на передньому краї боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, жінкам-волонтерам, медичним працівникам.  Велика шана матерям і дружинам, які ждуть чоловіків та синів з фронту, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних.

     Ваша небайдужа й відповідальна життєва позиція, як і буденна праця є справжньою запорукою миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.

       Тому бажаю Вам, щоб  не тільки в свята відчували ви чоловічу увагу, турботу. Хай буде більше посмішок на ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті. Здоров’я вам, щастя, нев’янучої молодості і краси, надії і любові, добра і сонця у ваші родини і серця.     

                                             З святом Вас.!

З повагою,

Голова районної ради                                                                                                          Роман Круглик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 002 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>