Привітання заступника голови районної ради Катерини Биковець з Днем Перемоги

Немає коментарів 71 Перегляди

1494309387_1304664158_58717179_1273173887_s_dnem_pobeduy1-copy1

Дорогі ветерани! Шановні козельчани та гості міста!

  Щиро вітаю всіх з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    74 роки відділяє нас від весни 1945 року. 9 травня назавжди закарбувалося в історії нашого народу як день національного тріумфу, перемоги величі братерства.

    Спільними зусиллями наші земляки мужньо відстоювали національні інтереси перед фашистськими окупантами. І зуміли вистояти, подолати агресора та дати нам можливість сьогодні проживати на рідній українській землі.

      Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих українців, які не повернулися з тієї страшної війни, віддавши своє життя за наше з вами щасливе майбутнє.

       На жаль, зазіхання агресора на українську землю знову відновилися, але вже з боку східного сусіда.

    Зараз, як і колись у 40-х роках, наші найкращі патріоти мужньо захищають цілісність кордонів, незалежність та суверенітет української держави.

    Адже, волелюбність та прагнення вільного життя — у нашого народу ніколи не відібрати. Ми повинні зробити все, щоб молоде покоління українців жили на своїй землі, розвивали народні традиції та відроджували культуру.

   Світла пам’ять кожному воїну, хто у той час звільнив світ від фашизму. Світла пам’ять кожному патріоту, який у наш час загинув за незалежність України.

     Зі святом Перемоги вас, дорогі жителі Козелеччини!

З повагою заступник голови районної ради Катерина Биковець

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 177 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>