Про проведення двадцять третьої сесії VII скликання

Немає коментарів 71 Перегляди

     21 грудня 2018 року відбулося  пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, яке провела  заступник голови районної ради Биковець Катерина Іванівна. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Швед В.І., перший заступник голови районної державної адміністрації Заславський Ю.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації, голови територіальних громад.

     На пленарному засіданні сесії Козелецької районної ради було розглянуто 24 питання. 

   Першим питанням  депутатський корпус розглянув та одноголосно затвердив головний фінансовий документ району — районний бюджет на 2019 рік, визначивши на 2019 рік доходи районного бюджету  у сумі 195 427 525,0 гривень, а видатки у сумі 195 377 525,0 гривень.

      Також депутати районної ради внесли зміни до рішення про районний бюджет на 2018 рік.

   На пленарному засіданні 23 сесії районної ради було затверджено низку програм: Програму економічного і соціального розвитку району на 2019 рік; Програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної державної адміністрації, районної ради та здійснення інших виплат, а також фінансування для забезпечення належного утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, управління якими здійснює безпосередньо районна рада, на 2019 рік;  районну Програму забезпечення  осі з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами  на 2019-2020 роки; Програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення  та з певними категоріями захворювань на 2019-2020 роки; Програму фінансового забезпечення  виконання депутатських повноважень  та порядок їх використання на 2019 рік; Програму відшкодування витрат депутатам  Козелецької районної ради, пов’язаних  з депутатською діяльністю на 2019 рік.

    За поданням Козелецької райдержадміністрації депутатський корпус також вніс зміни до раніше прийнятої Програми створення і використання  матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків у Козелецькому районі на 2018- 2021 роки.

     Розглянули депутати  районної ради  і питання комунальної власності та прийняли  рішення щодо передачі в оперативне управління майна  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району.

    Наступним  питанням  було   внесення  змін до рішення про затвердження  списку присяжних  Козелецького районного суду, яке підтримали присутні на засіданні депутати.

     Далі депутати районної ради прослухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності Ніжинської місцевої прокуратури  на території Козелецького району.

    Також на сесії було прийнято рішення про затвердження спільних розпоряджень  голови районної державної адміністрації  та голови районної ради.

    Не підтримав депутатський корпус проект рішення про затвердження  структури та чисельності господарської групи районної ради на 2019 рік.

    Розглянувши питання про план роботи на 2019 рік та про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями, депутати Козелецької районної ради затвердили відповідні рішення.

   Наступними питаннями були зняття з контролю низки районних програм, затверджених попередніми рішеннями районної  ради у 2012, 2013, 2015, 2017 та 2018 роках як таких, що виконані та термін дії яких завершено.

   Далі депутати районної ради взяли до відома інформацію Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, яка надійшла на запит депутата районної ради Науменка Є.В. щодо ремонту територіальної автомобільної дороги загального користування державного значення Т-25-13 Козелкць-Козари-Носівка.

   Наприкінці пленарного засідання депутати проголосували за рішення стосовно передачі у власність територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району земельної ділянки у селі Лемеші для будівництва ФАПу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13 146 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>