Про участь у навчанні з питань закупівель за державні кошти

Немає коментарів 85 Перегляди

 З  16 серпня по  19 серпня  головний бухгалтер,  уповноважена особа відповідальна за організацію та проведення процедур закупівель Козелецької міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Скороход Надія Володимирівна  брала участь у навчанні з питань організації та здійснення закупівель, яке проводилося Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (далі – Центр).

Під час занять було  ознайомлено  з особливостями нормативно – правової бази публічних закупівель в Україні та оприлюдненням інформації в інформаційно – телекомунікаційній системі «Prozorro». На заняттях розглядалися, зокрема, питання системи функціонування закупівель в Україні, здійснення закупівель та їх планування, нового порядку визначення предмета закупівлі, складання річного плану закупівель, повноважень та функцій тендерного комітету, тендерної документації, кваліфікаційних вимог до учасників торгів, звітності щодо здійснення закупівель, оскарження процедур закупівель. Водночас, у рамках навчань, відбулися практикуми, зокрема, з питань здійснення переговорної процедури закупівлі та проведення процедури відкритих торгів. При проведенні круглого столу було обговорено практичні аспекти застосування Закону України «Про публічні закупівлі».

Підсумком навчання стало виконання контрольних тестів та отримання сертифікатів учасниками, які успішно пройшли курс навчання на тему: «Публічні закупівлі: від теорії до практики». Отримані знання стануть в нагоді при проведенні процедур закупівель.

 

 

 

                                                                                           Козелецька міжрайонна виконавча дирекція

                                                                  обласного відділення  Фонду соціального страхування

                                                                   з тимчасової втрати працездатності

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 175 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>