Про виконання Тимчасового розпису доходів і видатків Козелецької міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2016 рік.

Немає коментарів 73 Перегляди

          До завершення заходів, пов`язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, у 2016 році робота Козелецької дирекції була спрямована на забезпечення надання соціальних виплат та послуг застрахованим особам та контролю за правильністю використання страхових коштів на підприємствах, в установах і організаціях, у фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників. Особлива увага приділялась виконанню запланованих показників Тимчасового розпису доходів і видатків (далі – Тимчасовий розпис), адже це є одним із головних складових забезпечення стабільності у співпраці дирекції і страхувальників трьох підвідомчих районів – Козелецького, Бобровицького та Носівського.
          Слід відмітити, що доходна частина Тимчасового розпису дирекції на 2016 рік виконана на 307,6% до запланованого і склала біля 100,3 тис. грн.
          Витратна частина Тимчасового розпису склала 10 млн. 222,5 тис. грн., що становить 91,4 % до запланованого.
          Загальна сума нарахованих страхувальниками допомог, з урахуванням пільг постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, становить 9 млн. 408,2 тис. грн.
Страхувальниками подано до дирекції 2306 заяв-розрахунків на фінансування для надання матеріального забезпечення на загальну суму 9 млн. 354,7 тис. грн.
          В структурі витрат найбільшу питому вагу, а це 62,3 %, займає допомога по тимчасовій непрацездатності (з урахуванням допомоги по догляду за хворими), сума якої складає майже 6 млн. 367 тис. грн. Загальна кількість оплачених днів за звітний період склала 62674, що більше минулорічного показника на 2,3%.
          На забезпечення виплат по вагітності і пологах було направлено кошти в обсязі 2 млн. 953,2 тис. грн., або 95,0 % від запланованого, що в загальній сумі витрат становить 28,9 %. Для виплати допомоги на поховання направлено 55,0 тис. грн., або 65,8 % до плану (25 допомог). Витрати на виплату допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, складають 33,1 тис. грн., або 79 % планового показника.
          В умовах зростання показників захворюваності населення та, як наслідок, збільшення обсягів фінансових виплат по листках непрацездатності, дирекцією все більше уваги приділяється питанням дотримання діючого законодавства страхувальниками при нарахуванні та виплаті допомог за рахунок коштів Фонду. Як свідчить статистика, за результатами перевірок кожне друге підприємство, установа чи організація має порушення. Протягом 2016 року спеціалістами дирекції проведено перевірки у 145 страхувальників, з них зафіксовано порушення та застосовано фінансові санкції до 58 страхувальників на суму 88,9 тис. грн. Найбільше порушень виявлено при розрахунках виплат по листках непрацездатності та використанні путівок на санаторно-курортне лікування.
          Для упередження незаконного витрачання коштів Фонду по всіх заявках-розрахунках забезпечено контроль та моніторинг заявлених страхувальниками сум, з’ясовуються причини перевищення більше, ніж у 2 рази, розміру середньоденної допомоги над середньоденною заробітною платою, яка склалась у страхувальника за підсумками роботи за останні три місяці.
          Проводилася робота по упередженню неправомірного віднесення витрат по невиробничому травматизму і виявлення фактів приховування виробничого травматизму, а також по догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї. Упереджено безпідставне віднесення витрат на рахунок коштів Фонду по 8 страхових випадках, пов’язаних з травматизмом, загальна сума виплат по яких склала 11,6 тис. грн.
          На контролі спеціалістів дирекції знаходяться й такі важливі напрямки роботи, як скорочення існуючої та недопущення утворення поточної заборгованості, як страхувальників так, і Фонду.
          У поточному році основними завданнями в роботі дирекції є своєчасне та в повному обсязі фінансування виплат та допомог, упередження неправомірних витрат, а також контроль за законністю використання страхових коштів. А тому, дирекція використовує всі наявні можливості, щоб якісно виконувати покладені на неї завдання в сфері соціального страхування.

М.П. Гарбуз, директор Козелецької
міжрайонної виконавчої дирекції
обласного відділення Фонду

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>