gerb_ua

УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

       28 квітня 2016 року                                      смт.Козелець                                                                 № 22

 

Про зміну адреси електронної

пошти районної ради та внесення

змін до Інструкції з діловодства в

Козелецькій районній раді

 

Врахувавши рекомендації, викладені в положеннях Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 851 «Деякі питання використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернет», а також для приведення у відповідність вимогам законодавства бланків документів, що використовує районна рада, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади»:

 

  1. Змінити адресу електронної пошти Козелецької районної ради на 22824090@mail.gov.ua.
  2. 2. Забезпечити інформування адресатів електронного листування Козелецької районної ради про зміну адреси електронної пошти.
  3. Внести зміни до Додатку 2 (бланк для листів Козелецької районної ради), Додатку 3 (бланк для спільних листів Козелецької районної ради та Козелецької районної державної адміністрації) та Додатку 11 (бланки для листів постійних комісій Козелецької районної ради) Інструкції з діловодства в Козелецькій районній раді, що затверджена розпорядженням голови Козелецької районної ради № 8 від 28 лютого 2012 року «Про затвердження Інструкції з діловодства в районній раді», замінивши адресу електронної пошти на 22824090@mail.gov.ua у тексті відповідних бланків.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника загального відділу виконавчого апарату Козелецької районної ради Луппу І.В.

 

 

Голова районної ради                                                                    О.Б. Дмитренко