gerb_ua

УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА РАЙОННА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

       15 січня 2016 року                                      смт.Козелець                                                                 № 5

 

Про встановлення зменшеного

розміру орендної плати Управлінню

Пенсійного фонду України

в Козелецькому районі

 

Розглянувши клопотання Управління Пенсійного фонду України в Козелецькому районі про встановлення зменшеного розміру орендної плати за будівлю, що знаходиться за адресою: сел. Козелець, вул. Московська, 3, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань комунальної власності , комунального господарства, будівництва та питань надзвичайних ситуацій від 22 січня 2015 року, керуючись Методикою розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, затвердженої рішенням районної ради від 22 липня 2011 року зі змінами внесеними рішенням районної ради від 18 травня 2012 року та змінами від 23 січня 2015 року:

  1. Встановити Управлінню ПФУ в Козелецькому районі за оренду нежитлової будівлі загальною площею 404,5 кв.м., що знаходиться за адресою: сел. Козелець, вул. Московська, 3 зменшену орендну ставку в розрахунку орендної плати в розмірі 1,50 грн. за 1 кв. м. орендованої площі, терміном на два роки одинадцять місяців : з 01 лютого 2016 року по 31 грудня 2018 року.
  2. Головному спеціалісту з питань бухгалтерського обліку виконавчого апарату районної ради здійснити відповідний перерахунок розміру орендної плати.

Голова районної ради                                                                       О.Б. Дмитренко