Семінар-нарада з головами територіальних громад

Немає коментарів 51 Перегляди

      25 березня за участі в.о.голови районної державної адміністрації Віктора Петрова, голови районної ради Романа Круглика відбулася семінар-нарада з головами сільських, селищних та міської рад району. Участь у заході також взяли  керівники відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради.

        На порядок денний було винесено 8 питань.

      Віра Науменко — завідувач сектору землеустрою та ринку земель Держземагенства в Козелецькому районі поінформувала присутніх про хід виділення земельних ділянок в районі учасникам АТО і їх родинам.

     Про зміни в пенсійному законодавстві надала роз’яснення заступник начальника пенсійного фонду в Козелецькому районі Віра Старченко.

      Про зміни в законодавстві з соціального страхування повідомила Валентина Падій – головний спеціаліст Козелецької Міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

     Про заходи щодо попередження пожеж в населених пунктах, лісових масивах, на сільськогосподарських угіддях і торфовищах доповів керуючий справами виконавчого апарату районної ради Василь Грищенко.

     Тетяна Лєпєєва – головний спеціаліст з питань юридичного та кадрового забезпечення виконавчого апарату районної ради поінформувала про правила та умови проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади».

       В.о. районного військового комісара Сергій Шпак повідомив про стан проведення мобілізації і призову та шляхи забезпечення п’ятої хвилі мобілізації.

     Про проведення профілактичних заходів з попередження «африканської» чуми свиней в населених пунктах району поінформував Петро Приходьон – начальник управління ветеринарної медицини в Козелецькоаму районі.

     Про підготовку та проведення заходів щодо відзначення 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні повідомив голова Козелецької районної ветеранської організації Василь Пушкар. Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Людмила Сенченко наголосила, що заходи, присвячені 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі мають сприяти процесу консолідації суспільства, налагодженню громадського взаєморозуміння і примирення у питаннях національної історії, донесення до до широкої громадськості інформації про роль українського народу у Другій світовій війні, про звитяги українського народу у визвольній боротьбі, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції.

       Присутні отримали відповіді на поставлені питання, що стосувалися порядку денного.

 

                                                                                                    Виконавчий апарат районної ради

 

                                                                              Фотогалерея

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 002 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>