Семінар — навчання

Немає коментарів 54 Перегляди

24 червня 2016 року у приміщенні  Козелецької районної державної адміністрації проведено семінар-навчання з головними бухгалтерами, бухгалтерами по оплаті праці, головами та членами комісій (уповноваженими) із соціального страхування з питань практичного застосування в роботі змін та доповнень до законодавства із соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та роботи комісій (уповноважених) із соціального страхування.

Для участі в проведенні семінару-навчанні були запрошені представники страхувальників із 93 підприємств, установ, організацій Козелецького району засобами телекомунікаційного зв’язку,  на 10-ту годину.

Семінар-навчання проводили директор Козелецької міжрайонної виконавчої дирекції ЧОВ ФСС з ТВП  Гарбуз Микола Павлович, за участю  головних спеціалістів дирекції Падій В.В. та Яцухненко І.В.

Із  вступним словом перед учасниками семінару виступив директор Козелецької дирекції Микола Павлович Гарбуз.

Про зміни в Порядку обчислення середньої заробітної палти (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, обчислення страхового стажу для оплати листків непрацездатності, робота комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій, роз’яснення щодо переліку документів необхідних для призначення матеріального забезпечення, надання допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період та мають статус учасника бойових дій виступила головний спеціаліст В.В.Падій.

Головний спеціаліст Яцухненко І.В. розповіла про подання звітності по коштах Фонду, про порядок проходження листків непрацездатності, подання заяв-розрахунків страхувальниками та їх фінансування, граничні строки отримання матеріального забезпечення від Фонду. Було надано роз’яснення щодо порядку повернення зайво отриманих коштів від Фонду. Також проаналізувала порушення, виявлені при проведенні перевірок страхувальників.

Під час семінару-навчання були задані питання про :

  1. Про надання допомоги по тимчасовій непрацездатності застрахованим особам, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період та мають статус учасника бойових дій.
  2. Про обчислення страхового стажу.
  3. Про оплату лікарняних внутрішнім сумісникам.
  4. Порядок повернення зайво замовлених коштів.

На задані питання головними спеціалістами  Падій В.В., Яцухненко І.В., були надані обгрунтовані відповіді з посиланням на чинні нормативно- правові акти.

Присутні, а їх було близько 100 чоловік, отримали відповіді на свої запитання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17 307 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>