Шоста сесія районної ради сьомого скликання

Немає коментарів 206 Перегляди

8 липня 2016 року відбулася шоста сесія районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Швед,  керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, сільські, селищні, міський голови, керівники установ, організацій, представники ЗМІ. Також на сесії був присутній обласний депутат Прокопенко Андрій Леонідович.
Пленарне засідання відкрила і вела голова районної ради Олена Дмитренко.

На сесії розглядались такі питання:

1.Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 29 грудня 2015 року № 21-2/VII «Про районний бюджет на 2016рік».

2.Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2015 року21-2/VII «Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2016 рік».

3.Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії районної  ради шостого скликання від 27 грудня 2013 року «Про районну комплексну Програму профілактики правопорушень на 2014 – 2016 роки».

4.Про ліквідацію редакції Козелецького районного радіомовлення «Районні вісті».

5.Про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району.

6.Про встановлення зменшеного розміру орендної плати Управлінню Пенсійного фонду України в Козелецькому районі.

7. Про передачу права оперативного управління майном спільної власності територіальних

громад сіл, селищ, міста Козелецького району між закладами охорони здоров’я району.

8. Про передачу права оперативного управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району між закладами охорони здоров’я району.

9.Про припинення юридичної особи Єрківської загальноосвітньої школи І ступеня Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом її ліквідації.

10.Про реорганізацію Лихолітської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у загальноосвітню школу  І ступеня.

11.Про припинення юридичної особи Максимської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом її ліквідації.

12.Про припинення юридичної особи Нічогівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козелецької районної ради Чернігівської області шляхом її ліквідації.

13.Про реорганізацію Пархимівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у загальноосвітню школу І ступеня.

14.Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Патютинської сільської ради для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15.Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Стависької сільської ради для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16.Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 11,0668 га на території Берлозівської сільської ради для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17.Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,2525 га на території Берлозівської сільської ради для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18.Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,3559 га на території Берлозівської сільської ради для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19.Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки  на території Білейківської сільської ради для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20.Про внесення змін до статуту комунального закладу «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

21. Про звільнення головних лікарів районних закладів охорони здоров’я Кравченко О.М., Нестеренко Т.С. та Сорочука О.П.

22. Про призначення виконуючими обов’язки головних лікарів районних закладів охорони здоров’я Кондратьєвої І.М., Нестеренко Т.С. та Сорочука О.П.

23.Про результати діяльності Ніжинської місцевої прокуратури на території Козелецького району.

24.Про затвердження списку присяжних Козелецького районного суду.

25.Про внесення змін до рішення сьомої сесії районної ради п’ятого скликання від 6 квітня 2007 року «Про Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради».

26.Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради п’ятого скликання від 21 липня 2006 року «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної ради».

27.Про звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров’я України щодо створення госпітального округу в межах Козелецького району.

28.Про запит депутата Мойсієнка В.І.

29.Про звернення жителів с.Петрівське.

30.Про інформацію т.в.о. начальника Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області про екологічну ситуацію, яка склалася з річкою Остер.

31.Про інформацію Козелецького міжрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України» про екологічну ситуацію, яка склалася з річкою Остер.

32.Про звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Генеральної прокуратури України щодо надзвичайної ситуації з екологічним станом річки Остер.

33.Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо зниження тарифів на природний газ та комунальні  послуги.

34.Про хід виконання депутатського запиту Вакули Л.Г.

Зі всіх питань, що розглядались, депутати не прийняли тільки 8, 9 та 10.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

14 266 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>