Сімнадцята сесія сьомого скликання

Немає коментарів 89 Перегляди

    22 грудня 2017 року відбулось пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провела заступник голови районної ради Биковець Катерина Іванівна. У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Швед В.І.,  керівник апарату Козелецької райдержадміністрації Пенська Н.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

    На пленарному засіданні сесії Козелецької районної ради було розглянуто 32  питання, попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій та погоджені на засіданні президії районної ради, в яких були враховані пропозиції  та зауваження депутатів районної ради.  

    На початку роботи сесії Биковець К.І. вручила посвідчення  депутатам районної ради Бобровник С.М., Жабинцю С.І., Мартиненку А.О., Науменку Є.В., Самойленко Г.І., які нещодавно  ввійшли до складу  районного представницького органу.

    Також заступник голови районної ради  вручила депутату районної ради Кондратьєвій І.М. диплом переможця  обласного конкурсу  «Благодійник року» імені меценатів Тарновських  у номінації  «Благодійник року – благодійник-початківець».

    Першим питанням  депутатський корпус  розглянув  та  одноголосно затвердив    головний фінансовий документ району  —  районний    бюджет на 2018 рік.

    Далі депутати районної ради прослухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності Ніжинської місцевої прокуратури  на території Козелецького району.

    Також на пленарному засіданні  було  розглянуто та прийнято  низку програм – Програму економічного та соціального розвитку  району на 2018 рік; Програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної державної адміністрації, районної ради та здійснення інших виплат, а також фінансування для забезпечення належного утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району,  управління якими здійснює безпосередньо районна рада,  на 2018 рік;  Програму забезпечення виконання Козелецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень на  2018-2019 роки;  Програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків у Козелецькому районі на 2018 — 2021 роки;  районну   цільову  Програму  фінансування мобілізаційних   заходів населення   та    заходів з  територіальної  оборони на 2018 — 2019 роки; районну  Програму   продуктивної   зайнятості  населення   на  2018-2020 роки та інші Програми.

   Крім того,  на сесії були прийняті рішення  про внесення змін до районної Програми надання інших пільг окремим категоріям громадян Козелецького району на 2016 – 2020 роки.

    Депутатський корпус району затвердив  акти ліквідаційних комісій та ліквідаційних балансів шкіл семи загальноосвітніх шкіл району.

    Розглянули депутати  районної ради  і питання комунальної власності та прийняли ряд рішень, а також затвердили план роботи районної ради  на 2018 рік, затвердили в новій редакції склад комісії з питань поновлення прав реабілітованих.

    Наприкінці пленарного засідання депутати одноголосно проголосували за  звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту № 3112-1.

OJv-3dQ_dUE

UNibGYKgR60

GGG8L2pkgF0

ST6CX9SEkic

cS3jvyX1ecE

IlIdP4peGYg

qVo4_97m2pc

b8mO92_Oaoo

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6 683 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>