Тринадцята сесія Козелецької районної ради

Немає коментарів 125 Перегляди

Тринадцята  сесія  Козелецької районної ради

    30 червня  2017 року відбулось пленарне засідання  тринадцятої  сесії Козелецької районної ради сьомого скликання, яке провела заступник голови  районної ради Биковець Катерина Іванівна. У роботі сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації Швед Володимир Іванович, заступник голови райдержадміністрації Жидкова Віра Іванівна, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники організацій, установ району.

   На сесії було розглянуто  29 питань.

    На початку засідання заступник голови районної ради Биковець К.І.  представила керуючого справами виконавчого апарату районної ради Набільську Л.О., начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Золотаревську Л.О., головного спеціаліста  з питань юридичного та кадрового забезпечення виконавчого апарату районної ради Крупину А.О., головного спеціаліста з питань контролю виконавчого апарату районної ради Потебню І.В.

   Першими  депутатський корпус району розглянув  три бюджетні питання. Районна рада затвердила звіт про виконання районного бюджету за  І квартал 2017 року:  по доходах у сумі 104446,8 тис.грн., в тому числі по доходах загального фонду районного бюджету у сумі 103632,9 тис.грн. та по доходах спеціального фонду районного бюджету у сумі 813,9 тис.грн.; по видатках у сумі 104229,1 тис.грн., в тому числі по видатках загального фонду районного бюджету у сумі 102714,3 тис.грн. та по видатках спеціального фонду районного бюджету у сумі 1514,8 тис.грн. Депутати взяли до відома  інформацію про використання коштів резервного фонду  районного бюджету за І квартал 2017 року, а також   внесли зміни до рішення районної ради від 30 грудня 2016 року «Про районний бюджет» на 2017 рік.

   Далі депутати опрацювали низку програм: внесли   зміни  до Програми запобігання виникнення та ліквідації спалахів карантинних інфекційних хвороб тварин у Козелецькому районі на 2017-2020 роки;  прийняли рішення  про Комплексну районну програму підтримки сімї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми  на період до 2020 року; про районну цільову програму національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки.

   Депутати прийняли ряд рішень з питань комунальної власності; внесли зміни до Програми мобілізаційної підготовки та мобілізації на території Козелецького району у 2017 році.

   Також депутати затвердили Статут Козелецької центральної районної лікарні у новій редакції.

   Одноголосно депутати прийняли рішення про виділення управлінню соціального захисту населення Козелецької райдержадміністрації  коштів у сумі 200 тис.грн. для придбання житла Колоколуші Тетяні Миколаївні, яка виховує дитину-інваліда з рідкісним (органним) захворюванням та перебуває на обліку щодо поліпшення житлових умов.

   Депутати розглянули низку питань комунальної власності: внесли зміни до рішення районної ради стосовно безоплатної передачі у власність Деснянській селищній раді транспортних засобів, що перебувають в оперативному управлінні Козелецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги;  прийняли рішення: про надання дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, що перебуває в оперативному управлінні територіального центру соціального обслуговування; про встановлення пільгової ставки орендної плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл,  селищ, міста Козелецького району; про перадачу в оренду нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району. Були прийняті рішення про безоплатну передачу у власність Козелецькій селищній раді нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району;про безоплатну передачу у власність Козелецькій селищній раді транспортних засобів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району; надано згоду на входження Козелецької селищної ради до складу засновників  комунального підприємства «Архітектурно-планувальне проектно-виробниче бюро». Своїм рішенням депутати надали Козелецькій селищній раді в оренду частину майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міста Козелецького району.

   Депутатський корпус не підтримав рішення щодо надання Козелецькому районному центру соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді в оренду частини нежитлового приміщення  будівлі редакції районної газети  «Новини Придесення».

   Наступними депутати прийняли ряд рішень щодо  земельних питань: затвердили  проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Савин Козелецького району;  технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки двох земельних ділянок на території Одинцівської сільської ради та однієї ділянки на території Остерської міської ради для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; внесли зміни до рішення 12 сесії районної ради двадцять третього скликання від 10.11.2000 року «Про припинення права постійного користування землями державної власності та права тимчасового користування землями запасу, права колективної власності на землю, скасування дії державних актів на право постійного користування та право колективної власності на землю КСП».

На сесії  депутати прийняли рішення щодо змін в складі постійних комісій районної ради, про припинення повноважень депутата районної ради  Дубінця М.В.,  внесли зміни до складу президії районної ради.

   Також були розглянуті два депутатські звернення депутата районної ради Бобровник С.М. щодо забезпечення виконання безкоштовного медичного огляду працівників освіти та здійснення підвищення тарифних розрядів, по яких районна рада прийняла рішення про  направлення запитів Козелецькій районній державній адміністрації.

   Крім зазначених питань, депутати отримали інформації щодо розгляду питання про недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення та відносно можливих неправомірних дій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які виразились у  незаконному   встановленні щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання.

IMG_7600IMG_7572IMG_7563

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 176 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>