У Козельці на пленарному засіданні 27 сесії районної ради 7 скликання депутати вирішували питання місцевого життя

Немає коментарів 44 Перегляди

      18 вересня  2019 року  відбулось  пленарне засідання двадцять сьомої   сесії районної ради сьомого скликання, яке провела  заступник голови районної ради Катерина Биковець. У роботі сесії взяли участь: в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Заславський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації, голови  територіальних громад.

       На пленарному засіданні сесії Козелецької районної ради  розглянуто 13 питань, які були попередньо обговорені  на засіданнях постійних комісій та погоджені  на президії районної ради.

      Першим  питанням  депутати районної ради  прослухали  інформацію заступника керівника Ніжинської місцевої прокуратури Мельниченка В.В. про результати діяльності  Ніжинської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року та взяли її до відома.

      Далі депутати районної ради розглянули три бюджетні питання. Вони затвердили звіт про виконання  районного бюджету за І півріччя  2019 року: по доходах у сумі 103378,5 тис. грн.,  по видатках – 102204,9 тис. грн.  Далі депутати взяли до відома інформацію про використання коштів резервного фонду районного бюджету за ІІ квартал 2019 року. Також було внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік, визначивши на  2019 рік: доходи районного бюджету у сумі 180856612,04 грн., видатки – 183967904,70 гривень.

      З метою належної реалізації державної політики з протидії поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини, відповідно до діючого законодавства, було затверджено районну Програму забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя, народжених ВІЛ-інфікованими матерями, на 2019-2012 роки, якою передбачено кошти у сумі 25 тисяч гривень для придбання молочних сумішей.

        Також депутати районної ради  внесли зміни до рішення про безоплатну передачу у власність Остерській міській раді нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, врахувавши подання Козелецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

    Наступним  питанням було затвердження списку присяжних Козелецького районного суду у складі 15 осіб.

        На пленарному засіданні двадцять сьомої сесії районної ради депутати прослухали та обговорили  інформації про хід виконання  низки районних програм:  програми національно-патріотичного виховання  на 2017 – 2020 роки, програми забезпечення житлом педагогічних  працівників району на 2016 – 2020 роки,  програми «Молодь Козелеччини» на 2016 – 2020 роки,   комплексної  районної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року та прийняли відповідні рішення.

    На пленарному засіданні депутати  затвердили 24 спільні розпорядження   районної державної адміністрації та районної ради, прийняті в міжсесійний період.

     Наприкінці пленарного засідання депутати розглянули хід виконання депутатського запиту Шапки М.В. щодо роботи та технічного забезпечення відділення моргу Козелецької  ЦРЛ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

18 534 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>