Урочиста церемонія підняття прапора Національного олімпійського комітету

Немає коментарів 161 Перегляди

5 серпня у бразильському місті Ріо-де-Жанейро відкрились ХХХІ Літні Олімпійські ігри, що триватимуть з 05 до 21 серпня. Це перші олімпійські ігри, які відбудуться в Південній Америці.

205 українських спортсменів – легкоатлети, дзюдоїсти, гімнасти, тенісисти, велогонщики, плавці, бадмінтисти, фехтувальники, боксери, важкоатлети та представники інших видів спорту візьмуть участь у 27 видах змагань.  Це шості літні олімпійські змагання для збірної України. Загалом, Українська національна олімпійська дружина виборола 96 медалей на літніх олімпіадах. Найуспішнішими видами для наших спортсменів були гімнастика, легка атлетика та боротьба.

05 серпня козельчани зібралися в центрі селища з нагоди урочистої церемонії підняття прапора Національного олімпійського комітету. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Катерина Биковець, в.о.голови райдержадміністрації Юрій Заславський, Козелецький селищний голова Валентин Бригинець.

Розпочинаючи урочисте зібрання, учитель Козелецької гімназії №1 Ірина Чолован  наголосила, що Козелеччина долучається до всесвітнього свята спорту, що завжди уособлювало найкращі людські якості – силу духу і тіла, честь і звитягу, символізувало прагнення до перемоги, здорову і чесну конкуренцію, мир на планеті, дружбу між народами.

Перед присутніми виступила заступник голови райдержадміністрації Віра Жидкова, яка зазначила, що сьогодні, піднімаючи Державний прапор України та стяг Національного олімпійського комітету, ми висловлюємо таким чином свою підтримку атлетам, які будуть захищати честь країни на Олімпіаді.

«За роки незалежності Україна презентувала світу імена нових Олімпійських чемпіонів та призерів. Загалом, Українська національна олімпійська дружина виборола 96 медалей на літніх олімпіадах. Найуспішнішими видами для наших спортсменів були гімнастика, легка атлетика та боротьба. Я переконана, що після олімпійських змагань у  Ріо-де-Жанейро на світовому небосхилі запалають нові олімпійські зірки з українськими іменами», – підкреслила Віра Жидкова.

Під мелодію Державного гімну майстер спорту міжнародного класу з велоспорту Володимир Шевченко та чемпіон України з легкої атлетики, кандидат у майстри спорту параолімпієць Віталій Населевець підняли Державний прапор України та Олімпійський прапор.

Голова районного осередку Національного олімпійського комітету Михайло Іллюшин зазначив, що цього року серед олімпійців нашої збірної є 3 представники Чернігівщини – Олена Костевич, Дмитро Митрофанов і Ольга Бібік і висловив сподівання, що незабаром у складі національної олімпіської збірної побачимо і козельчан, адже для цього є всі передумови: протягом 2015-2016 років спортсмени Козелецького району  брали участь в 24-х всеукраїнських і в 11-и обласних змаганнях з легкої атлетики, в 9-и – з  футболу, 2-х обласних змаганнях з боксу, 1-му – з настільного тенісу; тільки за цей період маємо 37 призерів та 1 кандидата в майстри спорту параолімпійця Віталія Населевця, бронзового призера з боксу Сергія Рекуна.

Підтримати наших олімпійців, уболівати за їх нові спортивні подвиги та перемоги, бажаючи успіхів і золотого ужинку медалей, закликав директор Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи  Віктор Сергієнко.

Промовці вітали всіх з початком спортивних змагань, бажали здоров’я, витривалості,  сил, високих здобутків і перемог українській команді спортсменів, висловлюючи надію, що ХХХІ Літня Олімпіада стане найуспішнішою для української нації і впише нову золотомедальну сторінку в олімпійську історію України.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 175 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>