Урочисте звернення заступника голови районної ради Катерини Биковець з нагоди Дня місцевого самоврядування

Немає коментарів 70 Перегляди

     Шановні працівники органів місцевого самоврядування Козелецького району, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

  ad04359cd6c9e55a5f948c27f4591dd0-1    День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і всіх громадян, які вболівають за проблеми рідного міста, села, дбають про його розквіт і зростання. Завдяки злагодженій роботі представницької та виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів і задумів.

  Сьогодні органи місцевого самоврядування реально втілюють в життя принципи і повноваження влади на місцях, бачать її сильні і слабкі сторони, розуміють свою відповідальність і основне призначення.

     Вагомий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування громад району зробили ветерани, які значну частину свого життя присвятили роботі в радах. Їх творче ставлення до виконання своїх обов’язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм стали взірцем для багатьох послідовників. Це Володимир Ілліч Гудим, Анатолій Якович Петренко, Василь Григорович Западня, Григорій Володимирович Кузьменко, Наталія Іванівна Дмитрик, Ніна Михайлівна Вербова, Ольга Петрівна Наливайко та багато-багато інших.

    Органи місцевого самоврядування Козелеччини докладають немало зусиль, аби забезпечити оптимальний рівень соціального розвитку своїх громад.

     Результативність та наполегливість щодня своїми справами доводять керівники об’єднаних територіальних громад Козелеччини Олена Борисівна Дмитренко, Володимир Володимирович Кучма, Юрій Валентинович Осташевський, Віктор Андрійович Самодєлок.

    Впевнена, що основний тягар повсякденних турбот лягає на плечі голів територіальних громад,  які несуть повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед громадянами. Завдяки своїй компетентності, мудрості, відповідальності більшість з них не чекають вказівок, а успішно працюють над вирішенням актуальних питань життєдіяльності. Ефективну роботу таких керівників, як Ус Дмитро Миколайович, Козей Сергій Миколайович, Стельмах Олександр Миколайович, Саранчук Олександр Миколайович, Кузьменко Ганна Василівна постійно відчувають мешканці громад. Пліч-о-пліч з головами територіальних громад працюють секретарі рад — надійні помічники та однодумці.

    Щирої вдячності і поваги за невтомну працю заслуговують усі посадові особи місцевого самоврядування та депутати. Це люди, які мають вагомий авторитет у трудових колективах, серед виборців, постійно турбуються про подальший їх добробут. Вони сумлінно виконують свої депутатські і службові обов’язки, по-справжньому піклуючись про відродження села, передусім збереження і розвиток соціальної інфраструктури.

     Особливо хочеться відмітити працю всіх депутатів районної ради, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданнях сесій, постійних комісій, розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності.  Серед них Петров Віктор Васильович, Шапка Микола  Васильович,  Пасічник Олександр Миколайович, Мачача Галина Сафронівна, Пономаренко Станіслав Миколайович, Ус Микола Іванович.

     Я переконана, що діяльність органів місцевого самоврядування Козелеччини і в подальшому буде спрямована на ефективне розв’язання нагальних проблем району, підвищення життєвого рівня населення.

     Бажаю всім, хто працює на благо людей, міцного здоров’я, добробуту й злагоди у родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні!

    Нехай щира людська вдячність та повага будуть  нагородою за вашу працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця у вирі щоденних турбот.

       Зі святом вас, шановні працівники місцевого самоврядування району!

З повагою,

заступник голови районної ради Катерина Биковець

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>