Урочисті заходи до Дня визволення України

Немає коментарів 228 Перегляди

    28 жовтня в районі відбулися заходи з нагоди 71-річниці визволення України від фашистських загарбників. В сел.Козелець біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг за участі керівників органів державної влади і місцевого самоврядування, громадських,ветеранських організацій.

          Перед присутніми виступили виконуючий обовязки голови районної державної адміністрації Віктор Петров, голова районної ради Роман Круглик, заступник Козелецького селищного голови Валентин Бригине

           У своему виступі голова районної ради наголосив, що  у цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної 1225 днів та ночей фашистської окупації осені 1944 року. Ми знову вклоняємося і віддаємо данину синівської поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам за їхній безприкладний героїзм і воїнську доблесть.
Ми складаємо шану підпільникам і партизанам за незламну стійкість і героїчний опір окупантам. Ми щиро вітаємо з Днем визволення України всіх тих, хто пережив відчай і приниження окупації, чиїм найвищим законом після звільнення від фашистів стали слова «Все – для фронту, – все для перемоги!».
          Звертаючись до минулого, ми розуміємо повніше ціну мужності, відданості та самозречення в ім’я Вітчизни. На жаль сьогодні знову на територію України прийшла війна, знову гинуть наші люди, знову зруйновані міста і села. Та як і багато років тому, завдяки мужності і героїзму наших бійців, український народ вистоїть, здолає всі труднощі і забезпечить собі право жити на власній землі під мирним небом.
            Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували память загиблих за свободу і незалежність Батьківщини.

          До памя»тника та могил загиблих воїнів були покладені живі квіти.

                                                                                                        Виконавчий апарат районної ради

Фотогалерея

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>