В Козельці відбулась 32 сесія районної ради сьомого скликання

Немає коментарів 55 Перегляди

    16 жовтня  2020 року відбулось пленарне засідання тридцять другої сесії Козелецької районної ради сьомого скликання, яке провела заступник голови районної ради Катерина Биковець. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій Заславський, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації, голови сільських рад.

   Проголосувавши за порядок денний тридцять другої сесії та визначившись з часовим регламентом роботи сесії, депутати районної ради  розпочали роботу з розгляду  бюджетних  питань.

      Керуючись пунктом 17 частини 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», пунктом 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, районна рада затвердила звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року: по доходах у сумі 39 792,8 тис.грн.,   по видатках у сумі 36 145,1 тис.грн.

  Розглянувши інформацію районної державної адміністрації про використання коштів резервного фонду районного бюджету за ІІІ квартал 2020 року та враховуючи, що зазначені кошти не використовувались,  дану інформацію було взято до відома.

      Далі депутати районної ради  внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.

   Наступними були розглянуті питання комунальної власності. Депутати проголосували за безоплатну передачу у власність Козелецькій селищній раді, Кіптівській сільській раді та Остерській міській раді  будівель, машин та обладнання, транспорту, приладдя і інвентаря, що знаходиться на балансі комунального некомерційного підприємства Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Також було передано з балансу Козелецької районної ради на баланс Козелецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги  автомобіль ВАЗ-210700-20.

   Крім того,  було встановлено Головному управлінню Пенсійного фонду  України в Чернігівській області пільгову ставку орендної плати за оренду нежитлового приміщення за адресою: смт.Козелець, вул.Незалежності, 3.

   На пленарному засіданні було затверджено 15 спільних розпоряджень районної державної адміністрації та районної ради, прийнятих у міжсесійний період.

    Наприкінці 32 сесії депутати взяли до відома інформацію Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка надійшла  у відповідь на звернення Козелецької районної ради щодо скасування платежу за транспортування  (доставку) газу.

    По закінченню пленарного засідання Катерина Іванівна подякувала депутатському корпусу, сільським головам за плідну роботу  протягом п’яти років, взаєморозуміння  у вирішенні всіх питань життєдіяльності району між депутатами різних фракцій, за слушні, конкретні пропозиції від депутатів Грищенка Василя Миколайовича, Пономаренка Володимира Миколайовича, Шапки Миколи Васильовича, Мачачі Галини Сафронівни, побажала всім і надалі гідно представляти інтереси жителів Козелеччини в радах різних рівнів.

    Від імені всіх депутатів районної ради Катерина Іванівна привітала депутата Ткаченка Андрія Миколайовича  з врученням йому ордена «Гордість нації», якого він удостоєний за самовіддану працю в ім’я розквіту України.

IMG_6624_1К

IMG_6623_1К

IMG_6626_1К

IMG_6634_1К

IMG_6696_1К

IMG_6672_1К

IMG_6678_1К

IMG_6684_1К

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 979 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>