В населених пунктах району продовжуються загальні збори громадян

Немає коментарів 53 Перегляди

   24 березня в с. Лихолітки відбулися загальні збори громадян за участі депутатів районної ради Сергія Глущенка та Галини Мачачі.

       Про роботу за 2014 рік та перспективний план на 2015 рік доповів сільський голова Іван Юрченко. Зі звітом виступив дільничний інспектор Олександр Ямковий.Під час зборів громадян турбували питання облаштування складу хімікатів на території сільгосппідприємства «Агрорегіони», укладення договорів з підприєством «Екосервіс» .

       Також 24 березня відбулися загальні збори громадян в населених пунктах Білейківської та Кіптівської сільських рад. В с.Кіпті у збоах взяла участь депутат обласної ради Надія Міклухо-Маклай,депутати районної ради.Зі звітом виступив сільський голова Володимир Кучма, було обговорено перспективний план розвитку на 2015 рік.

      Серед питань,які обговорювались під час зборів-висипка та грейдерування доріг по селу,огорожа бетонним парканом центрального кладовища в с. Кіпті.

     Під час зборів громадян с. Білейки,с. Новики,с. Шами,с.Кривицьке(Білейківська сільська рада)за участі депутатів районної ради обговорювались питання ремонту доріг з твердим покриттям в с. Новики,розчищення придорожньої смуги, орендної плати за землю в с. Опеньки. 

 

                                                                                                     Виконавчий апарат районної ради

 

                                                                                 Фотогалерея

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 002 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>