В рамках підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій районної ради.

Немає коментарів 88 Перегляди

        17 квітня 2015 року відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення та з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

        Основними питаннями, винесеними на розгляд комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку були про звіт виконання районного бюджету за 2014 рік, про використання коштів резервного фонду районного бюджету за ІV квартал 2014 року та про внесення змін до рішення районної ради від 23 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік». З усіх трьох питань з інформацією виступила заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Олена Матющенко. Члени комісії, після обговорення, прийняли рішення рекомендувати сесії районної ради затвердити звіт про виконнання бюджету за 2014 рік та використання коштів резервного фонду за ІVквартал 2014 року. Також було рекомендовано затвердити зміни до районного бюджету на 2015 рік.

        Цього ж дня відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища яку провів голова комісії Непочатих О.В. Депутати попередньо розглянули перед сесією районної ради питання,,Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок , які надані в оренду гр.Супруну Анатолію Миколайовичу– для ведення фермерського господарства на території Кіптівської сільської ради” і рекомендували сесії районної ради, яка відбудеться 24 квітня 2015 року затвердити технічну документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок , які надані в оренду гр.Супруну Анатолію Миколайовичу– для ведення фермерського господарства на території Кіптівської сільської ради.

          Також 17 квітня 2015 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення.
          На комісії розглядалися такі питання: про районну Програму медикаментозного забезпечення дітей, хворих на муковісцидоз на 2015-2017 роки,  про розгляд депутатського запиту депутата Козелецької районної ради Мачачі Галини Сафронівни, щодо повернення кінотеатру «Ювілейний» в підпорядкування відділу культури,  звернення релігійної громади Української Православної церкви Київського патріархату, щодо передачі Козелецької Свято-Вознесенської церкви громаді Української Православної церкви Київського патріархату. По всіх  питаннях порядку денного комісією прийняті відповідні рекомендації.

       22 квітня 2015 провели своє засідання члени постійної комісії з питань комунальної власності, комунального господарства, будівництва та питань надзвичайних ситуацій. Депутати розглянули близько пятнадцяти питань порядку денного. В основному це були питання, які рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради. Комісія розглянула питання про внесення змін до рішення районної ради від 23 січня 2015 р. «Про Перелік об′єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району на 2015 рік», про внесення змін до рішення районної ради від 23 січня 2015 р., про безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна у комунальну власність сільських рад району, про продовження терміну дії договору оренди ДП «Козелецьрайагролісгосп», про надання дозволу відділу освіти Козелецької РДА на списання автотранспортного засобу, про погодження договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, що знаходиться в оперативному управлінні Козелецької ЦРЛ, інші питання управління майном спільної власності териториальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району.

                                                                                                               Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

21 175 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>