Відбулась 21 сесія Козелецької районної ради сьомого скликання

Немає коментарів 66 Перегляди

    21 вересня  2018 року в Козельці відбулось пленарне засідання 21 сесії районної ради сьомого скликання, яку  провела заступник голови районної ради Биковець Катерина Іванівна. В засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Швед Володимир Іванович, перший заступник голови районної державної адміністрації Заславський Юрій Вікторович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад, представники засобів масової інформації.

  Визначившись із порядком денним двадцять першої сесії, депутати схвалили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя  2018 року. Цей фінансовий документ затверджено по доходах у сумі 160767,6 тис.грн, по видатках у сумі 159817,1 тис.грн. Крім того, депутати взяли до відома інформацію про використання коштів резервного фонду районного бюджету за ІІ квартал 2018 року. Також депутати внесли зміни  до районного бюджету на 2018 рік, визначивши доходи районного бюджету в сумі 239171,0 тис.грн., видатки — у сумі 244874,7 тис.грн.

    Далі депутати районної ради  внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.

   За поданням Комунального закладу Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та відповідно до п.16 ч.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  депутатами були внесені зміни до рішення дев’ятнадцятої сесії  сьомого скликання Козелецької районної ради від 20 квітня 2018 року «Про реорганізацію Комунального закладу Козелецької районної ради «Козелецький районний центр  первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення  в комунальне некомерційне підприємство Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

    На сесії було прийнято низку рішень  з  питань земельної власності, а саме: затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки шести земельних ділянок, наданих громадянам в оренду на території земель Пархимівської, Савинської сільських рад та на території земель Козелецької селищної ради, а також затверджено проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с.Красилівка Козелецького району, включивши в межі села Красилівка земельні ділянки загальною площею 102,6762га.

  Також депутати районної ради проголосували за рішення про передачу права оперативного управління  майном спільної власності  територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району між закладами охорони здоров’я району.

  Далі депутати внесли зміни до Програми запобігання виникнення  та ліквідації спалахів  карантинних інфекційних хвороб тварин у Козелецькому районі на 2017- 20120 роки.

   Крім того, депутатський корпус підтримав рішення про внесення змін до Регламенту роботи районної ради,   затвердив Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги та грошової винагороди працівникам виконавчого апарату районної ради,   а також прийняв рішення про умови оплати праці заступника голови районної ради.

  Депутати взяли до відома інформацію Козелецького районного відділу ДСНС України в Чернігівській області про стан забезпеченості пожежної безпеки на території Козелецького району.

   Одноголосно депутатський корпус району підтримав Звернення до Прем’єр-Міністра України В.Гройсмана та до керівника  ПАТ «Укрпошта»                    І. Смілянського щодо неприпустимості скорочення відділень поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» в сільських населених пунктах Чернігівської області.

   Наприкінці пленарного засідання депутати районної ради обговорили два  запити :    стосовно необхідності ремонту дороги Козелець – Лихолітки  та відносно  незадовільного транспортного сполучення в Козелецькому районі.

IMG_20180921_110314

IMG_20180921_110330

IMG_20180921_110751

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

11 532 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>