Відбулась 22 сесія районної ради сьомого скликання

Немає коментарів 72 Перегляди

    9 листопада   2018 року в Козельці відбулось пленарне засідання  22 сесії районної ради сьомого скликання, яку  провела заступник голови районної ради Биковець Катерина Іванівна. В засіданні взяли участь голова Козелецької  районної державної адміністрації Швед Володимир Іванович, перший заступник голови районної державної адміністрації Заславський Юрій Вікторович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, голови сільських рад, представники засобів масової інформації.  

     Всього на розгляд сесії було внесено 23 питання.

    Визначившись із порядком денним двадцять другої сесії, депутати  районної ради розпочали пленарне засідання з розгляду трьох бюджетних питань. Вони затвердили  звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року —  по доходах у сумі 199829,6 тис.грн,  по видатках у сумі 199170,6 тис.грн. Далі депутати взяли до відома інформацію про використання коштів резервного фонду районного бюджету за ІІІ квартал  2018 року.  Також було внесено  зміни до районного бюджету на 2018 рік.

    За поданням Козелецької районної державної адміністрації та відповідно до п.16 статті 43 ЗУ  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  депутатський корпус проголосував за внесення змін до Комплексної  Програми профілактики правопорушень на 2017 – 2018 роки та до Програми передачі нетелей  багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Козелецького району на 2018 – 2020 роки.

   Розглянувши клопотання комунального закладу Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  про передачу нерухомого  майна у власність територіальної громади та  врахувавши  погодження Хрещатенської сільської ради, депутати проголосували за  рішення припинити право оперативного управління і вилучити у КЗ КРР майно фельдшерського пункту с.Хрещате, передавши його безоплатно  із спільної власності  територіальних громад  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району у власність Хрещатенської  сільської ради.

   Депутати районної ради не підтримали проект рішення щодо внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року щодо безоплатної передачі у власність Козелецькій селищній раді транспортних засобів, що перебувають у оперативному управлінні відділу освіти Козелецької районної державної адміністрації та відправили його на доопрацювання.

    На пленарному засіданні депутати  прийняли рішення про встановлення Бобровицькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України пільгової ставки орендної плати  за оренду приміщення.

    На двадцять другій сесії районної ради було прийнято низку рішень з питань земельних відносин:  порушено клопотання перед Козелецькою селищною радою про передачу у спільну власність територіальних громад  сіл, селищ, міста Козелецького району  земельної ділянки в с.Лемеші для будівництва амбулаторії та  затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки семи земельних ділянок, наданих в оренду  громадянину Голодному С.М. на території земель Сираївської та Пархимівської сільських рад.

   Депутатський корпус підтримав блок питань, що виникли у зв’язку з реорганізацією  Козелецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги в контексті проведення медичної реформи: затвердив передавальний акт Комунального закладу Козелецької районної ради «Козелецький районний центр  первинної медико-санітарної допомоги» до правонаступника Комунального некомерційного  підприємства Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;  прийняв рішення про створення Комунального некомерційного підприємства Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та рішення про програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства; затвердив рішення про продовження трудових відносин з Кондратьєвою І.М. на посаді головного лікаря підприємства.

    Одноголосно  депутати  Козелецької районної ради прийняли  звернення до Президента України Петра Порошенка щодо негайного скасування Постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року № 867 «Про затвердження  Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу».

    Також  на сесії було підтримано  запит депутата  районної ради Науменка Є.В. щодо  поточного ремонту автомобільної дороги загального користування  державного значення Т-25-13 «Козелець-Козари-Носівка».

    Наприкінці пленарного  засідання депутати ознайомились з відповіддю на  прийняте на попередній сесії районної ради звернення щодо неприпустимості  скорочення  відділень поштового зв’язку  ПАТ «Укрпошта» у сільських населених пунктах Чернігівської області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

10 145 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>