Відбулась 25 сесія районної ради 7 скликання

Немає коментарів 75 Перегляди

    6 березня  2019 року  відбулось  пленарне засідання двадцять п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання, яке провела  заступник голови районної ради  Катерина Биковець. У роботі сесії взяли участь: депутат Чернігівської обласної ради  Надія Міклухо-Маклай,  в.о. голови районної державної адміністрації Юрій  Заславський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації, голови  територіальних громад.

   На пленарному засіданні сесії Козелецької районної ради  розглянуто 21 питання, які були попередньо обговорені  на засіданнях постійних комісій та погоджені  на президії районної ради.

   Визначившись із порядком денним двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання, депутати прослухали звіт заступника голови районної ради та взяли його до відома.

    Далі депутатський корпус розглянув та затвердив блок рішень з питань районного бюджету. Було затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік: по доходах у сумі 261014,6 тис.грн, по видатках у сумі 263470,2.тис.грн. Крім того, депутати схвалили спрямування коштів  резервного фонду районного бюджету за ІV квартал 2018 року в сумі 93922,0 грн. Також депутати внесли зміни  до районного бюджету на 2018 рік,  визначивши на 2018 рік: доходи районного бюджету в сумі 258957,3 тис.грн.,  а видатки — у сумі 265263,6 тис.грн.  Далі  депутати районної ради проголосували за внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та  визначили на 2019 рік доходи районного бюджету у сумі 196156436,30 гривень, видатки – у сумі 198247691,57 гривень.  

  Наступним  питанням депутати розглянули та внесли зміни до Програми фінансування мобілізаційних заходів населення та заходів з територіальної оборони на 2018-2019 роки та до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного  підприємства Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2019 роки.

     З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного  використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності  використання бюджетних коштів, враховуючи вимоги законодавства України, на пленарному засіданні було прийнято рішення про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Козелецька центральна районна лікарня» в комунальне некомерційне підприємство «Козелецька центральна районна лікарня» Козелецької районної ради.

    Крім того, депутати розглянули низку питань комунальної власності: про безоплатну передачу у власність Петрівської та Олексіївщинської сільських рад  нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району; внесли зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 24-17/VII щодо надання в оренду  Козелецькій селищній раді частини майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району.

    Не підтримали депутати районної ради проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради  від 22 грудня 2017 року № 21-17/VII  «Про безоплатну передачу у власність  Козелецькій селищній раді  транспортних засобів, що перебувають  в оперативному управлінні  відділу освіти  Козелецької районної державної адміністрації».

   Також на сесії районної ради було затверджено спільні  розпорядження голови районної державної адміністрації та  заступника голови районної ради за період з 21.12.2018 року по 05.03.2019 року.

   Депутати взяли до відома інформації про хід виконання  районних програм —  «Програми «Шкільний автобус» на 2017 – 2021 роки», «Програми роботи  з обдарованою молоддю на 2017 – 2020 роки», «Програми  забезпечення житлом медичних працівників району на 2016 – 2020 роки», «Програми передачі нетелей  багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Козелецького району на 2016 – 2020 роки», «Програми надання пільг на  житлово-комунальні та телекомунікаційні послуги сім’ям загиблих воїнів-афганців та сім’ям військовослужбовців, загиблих під час участі в антитерористичній операції, які проживають у Козелецькому районі, на 2017 – 2021 роки», «Програми надання адресної одноразової грошової допомоги».

    Не набрав необхідної кількості голосів депутатів районної ради проект рішення «Про хід виконання рішення десятої сесії районної ради сьомого скликання від 26 січня 2017 року № 2-10/VII «Про Програму забезпечення житлом педагогічних працівників району на 2017-2021 роки».

    Наприкінці пленарного засідання двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання депутати взяли до відома інформацію про хід виконання депутатського запиту Науменка Є.В. щодо розчищення снігу та обробки протиожеледними матеріалами автомобільних доріг місцевого значення у зимовий період.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mini_DSC06535

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mini_DSC06558

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12 077 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>