Відбулась 29 сесія Козелецької районної ради сьомого скликання

Немає коментарів 105 Перегляди

   20 грудня відбулось пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Козелецької районної ради сьомого скликання, яке провела заступник голови районної ради Катерина Биковець. У роботі сесії взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Заславський, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації, голови сільських рад.

    На пленарному засіданні сесії Козелецької районної ради було розглянуто 22 питання, попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій та погоджені на засіданні президії районної ради, в яких були враховані пропозиції та зауваження депутатів районної ради. 

     Розпочалась робота пленарного засідання з  розгляду та затвердження рішень з бюджетних питань.

      Обговоривши  питання бюджету Козелецького району на 2020 рік  та  зваживши на те, що багато статей нового бюджету буде реалізовано шляхом фінансування реформованої медичної галузі, наданням допомог, пільг та монетизованих субсидій населенню безпосередньо з державної скарбниці, депутатський корпус прийняв  бюджет на наступний  рік та визначив:  

— доходи районного бюджету у сумі 43 890 688,0 гривень, в тому числі доходи загального фонду районного бюджету 41 881 288,0 гривень, доходи спеціального фонду районного бюджету 2 009 400,0 гривень.

— видатки районного бюджету у сумі 43 840 688,0 гривень, в тому числі видатки загального фонду районного бюджету 41 831 288,0 гривень, видатки спеціального фонду районного бюджету 2 009 400 ,0  гривень.

     Також  депутати районної ради  внесли зміни до рішення про районний бюджет на 2019 рік.

     Далі було прийнято Програму економічного та соціального розвитку  району на 2020 рік.

    Наступним питанням депутати затвердили Програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної державної адміністрації, районної ради та здійснення інших виплат, а також фінансування для забезпечення належного утримання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району, управління якими здійснює безпосередньо районна рада, на 2020 рік.

   На пленарному засіданні депутати внесли зміни до Програми фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень та порядок їх використання на 2019 рік та затвердили аналогічну програму на 2020 рік, а також прийняли Програму відшкодування витрат депутатам Козелецької районної ради, пов’язаних з депутатською діяльністю  на 2020 рік.

     Проголосував депутатський корпус за  Програму фінансової підтримки членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на спорудження надгробка на могилі загиблих (померлих) учасників АТО/ООС у Козелецькому районі на 2020 рік.

   Далі було розглянуто низку питань медичної галузі:  про створення  Комунального некомерційного підприємства Козелецької районної ради «Козелецька центральна районна лікарня»; про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунального закладу Козелецької районної ради «Козелецька районна центральна лікарня»  до правонаступника Комунального некомерційного підприємства Козелецької районної ради «Козелецька районна центральна лікарня»; про продовження трудових відносин з Приліпком В.В. на посаді директора  КНП КРР «Козелецька центральна районна лікарня»; про внесення змін до Програми забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами; про районну Програму фінансової підтримки КНП КРР «Козелецька центральна районна лікарня» на 2020 рік.

    Після цього депутати прийняли рішення з блоку питань комунальної власності району: припинили право оперативного управління та вилучили у  Козелецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги  автомобіль TOYOTA HiAce та передали його в управління  Козелецькій ЦРЛ;   передали у власність Деснянській селищній раді для потреб Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. автобус  ПАЗ 3205-110 та нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району; встановили пільгову ставку орендної плати Козелецькому управлінню Пенсійного фонду України у Чернігівській області; надали в оренду Козелецькій селищній раді частину приміщень для розміщення кабінетів ЦНАП.

    На пленарному засіданні 29 сесії районної ради були затверджені спільні розпорядження районної державної адміністрації та районної ради, план роботи ради на 2020 рік, а також прийнято рішення про проведення звітів депутатів перед виборцями протягом січня — березня 2020 року.

      Наприкінці пленарного засідання депутатський корпус взяв до відома інформацію про хід виконання  запиту депутата районної ради Мачачі Г.С. щодо необхідності збереження Козелецького району Чернігівської області як адміністративно-територіальної одиниці. При обговоренні питання депутати районної ради акцентували  увагу на  продовженні роботи   стосовно збереження району.

IMG_2738

IMG_2716

IMG_2728

IMG_2718

IMG_2743

IMG_2740

IMG_2754

IMG_2752

IMG_2767

IMG_2760

IMG_2787

IMG_2791

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>