Відбулось перше засідання робочої групи для розроблення планів розвитку закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в Козелецькому районі

Немає коментарів 29 Перегляди

        З метою забезпечення гарантованого та своєчасного доступу населення до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до статей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» та від 27 листопада 2019 року № 1074 «Деякі питання створення госпітальних округів», розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 21 січня 2020 року № 39 «Про утворення госпітальної ради Чернігівського госпітального округу» та на виконання протокольного рішення засідання госпітальної ради Чернігівського госпітального округу від 30 січня 2020 року було створено робочу групу для розроблення планів розвитку закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, в Козелецькому районі. 

          До складу робочої групи увійшли: 

Биковець

Катерина Іванівна

заступник

голови районної ради

Заславський

Юрій Вікторович

в.о. голови

районної державної адміністрації

Золотаревська

Віра Григорівна

начальник

фінансового відділу

районної державної адміністрації

Крупина

Анатолій Олександрович

головний спеціаліст

з питань юридичного та кадрового

забезпечення виконавчого апарату районної ради

Кучма

Володимир Володимирович

Кіптівський сільський голова

(за згодою)

Набільська

Людмила Олександрівна

керуючий справами виконавчого апарату районної ради
Нестеренко

Тетяна Сергіївна

директор

КНП «Остерська міська лікарня»

Остерської міської ради (за згодою)

Осташевський

Юрій Валентинович

Деснянський селищний голова

(за згодою)

Приліпко

Вячеслав Володимирович

директор

КНП Козелецької районної ради

«Козелецька центральна районна лікарня»

Самодєлок

Віктор Андрійович

Остерський міський голова

(за згодою)

Чемерис

Микола Михайлович

заступник Козелецького селищного голови з фінансово-економічних та соціальних питань (за згодою)
Шевченко

Алла Григорівна

головний бухгалтер                             

КНП Козелецької районної ради

«Козелецька центральна районна

лікарня»

      З числа представників робочої групи шляхом голосування одноголосно було обрано голову робочої групи — Биковець К.І., заступника голови робочої групи — Приліпка В.В. та секретаря робочої групи — Набільську Л.О.

    На засіданні робочої групи обговорювалось питання організації розробки перспективного плану розвитку закладів охорони здоров’я в Козелецькому районі, зокрема розвиток опорного закладу Чернігівського госпітального округу — комунального некомерційного підриємства «Козелецька центральна районна лікарня».

      З 1 квітня 2020 року розпочинає діяти другий етап реформування вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медицини. З цього часу  в повному обсязі запрацює Програма медичних гарантій. Це перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту безоплатно. Програма медичних гарантій приходить на заміну псевдобезкоштовній медицині. До програми увійдуть послуги первинної, амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстреної, паліативної допомоги та медичної реабілітації. Спеціалізовані медичні заклади мають бути готові до контрактування з НСЗУ, щоб отримувати кошти з національного бюджету за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Державної субвенції на фінансування «ліжко-місць» закладів спеціалізованої медичної допомоги з 2-го кварталу 2020 року не передбачено.

  Готовність медичних закладів Козелецького району до контрактування з Національною службою здоров’я України і було основним птанням обговорення. Зокрема,  наголошувалось на тому, що в ході розробки планів розвитку закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в Козелецькому районі, приділити особливу увагу створенню відділення для надання екстреної медичної допомоги в опорному закладі Чернігівського госпітального округу – комунальному некомерційному підприємстві Козелецької районної ради «Козелецька центральна районна лікарня».

IMG_0506

IMG_0499

 

IMG_0502

IMG_0496

IMG_0509

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>