Відбулось засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання

Немає коментарів 24 Перегляди

   IMG_5407_1К    24 липня  2020  року  відбулось  пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання, яке провела заступник голови районної ради Катерина Биковець. У роботі сесії взяли участь  голова  районної державної адміністрації Юрій Заславський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій, установ району,  голови  територіальних громад.

     На пленарному засіданні тридцять першої сесії Козелецької районної ради  було розглянуто  22  питання.

     Визначившись із порядком денним тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання,  депутати районної ради заслухали інформацію  керівника Ніжинської місцевої прокуратури Чернігівської області Павла Герасименка про роботу Ніжинської місцевої прокуратури на території  Козелецького району за перше півріччя 2020 року.

    Далі депутатський корпус затвердив низку рішень з бюджетних питань: звіти про виконання районного бюджету за І квартал  та за І півріччя 2020 року; прийняв до відома інформації  про використання  коштів  резервного фонду районного бюджету за І та ІІ квартали 2020 року; вніс зміни до районного бюджету на 2020 рік.

    Відповідно до п.16 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  на сесії було затверджено статут Козелецького музею історії ткацтва Чернігіщини  в новій редакції та статут Козелецького районного будинку культури.

  Також депутати районної ради затвердили у новій редакції статут комунального некомерційного підприємства Козелецької районної ради «Козелецька центральна районна лікарня» і  Положення про платні медичні  послуги та граничний норматив рентабельності при запровадженні платних послуг в Козелецькій центральній районній лікарні.

    На сесії було прийнято блок рішень з питань комунальної власності: безоплатно передано  у власність Максимівської сільської  ради автомобіль УАЗ 3962, що перебував в оперативному управлінні  комунального некомерційного підприємства Козелецької районної ради «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»; припинено право оперативного управління та вилучено у Козелецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги і  передано у власність Максимівської сільської ради  Лебедівську сільську лікарську  амбулаторію загальної практики сімейної медицини; надано згоду на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад Козелецького району майна з власності громад Чернігівської області  для амбулаторій загальної  практики сімейної медицини;  в зв’язку з дією карантинних обмежень тимчасово зменшено фізичній особі підприємцю розмір  орендної плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району.

     Далі депутати районної ради внесли  зміни до рішення районної ради від 21 вересня 2018 року  про  умови оплати праці заступника голови районної ради.

Заслухавши інформацію відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту Козелецької районної державної адміністрації про хід виконання  Програми оздоровлення  та відпочинку дітей  Козелецького району на 2016-2020 роки, депутати районної ради  взяли її до відома.

   Також на сесії було затверджено спільні розпорядження  районної державної адміністрації  та районної ради.

   При розгляді  запиту депутата районної ради Науменка Є.В. було заслухано інформацію заступника головного лікаря комунального некомерційного підприємства Козелецької районної ради  «Козелецька центральна районна лікарня» Роздобудько Л.В щодо фінансової підтримки закладів охорони здоров’я  Козелецького району  та  прийнято  відповідне рішення.

   Одноголосно депутати Козелецької районної ради підтримали Звернення депутатів  Коропської районної ради  до Президента України,  Прем’єр-міністра України, Голови національної комісії, що здійснює державне регулювання  у сферах енергетики  та комунальних послуг,   щодо скасування платежу за транспортування ( доставку) газу.

    Наприкінці пленарного засідання депутати  взяли до відома три інформації:  про хід виконання запиту депутата районної ради Науменка Є.В. щодо видалення аварійних придорожніх насаджень вздовж автомобільних доріг Козелець – Козари – Носівка та Козелець – Данівка; відповідь на рішення про підтримку Звернення депутатів Ічнянської районної ради Чернігівської області про недопущення кодування українських телеканалів у прикордонних областях України, які межують з Російською Федерацією;  відповідь на депутатський запит депутата районної ради Мачачі  Г.С.  щодо недопущення  запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення.

IMG_4021

IMG_4022
IMG_5367_1_1К
IMG_5373_1К

IMG_5376_1К

IMG_5385_1К

IMG_5393_1К

IMG_5378_1_1К

IMG_5399_1К

IMG_5374_1К

IMG_5389_1К

IMG_5423_1К


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

20 971 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>